C.Perez, Reynolds, Villar: Aktualna sytuacja

Tiago Pinto miał nadzieję sprzedać przed 30 czerwca przynajmniej C.Pereza. Gracz naciska i chce wyłącznie transferu do Celty Vigo, która jednak nie oferuje tyle ile żądają Giallorossi.

fot. © asroma.com

Oprócz sprzedanych już graczy Tiago Pinto miał też nadzieję pozbyć sie przed końcem czerwca kogoś z trójki C.Perez, Reynolds, Villar. Każdy z piłkarzy ma lub miał swoich zainteresowanych, ale oferty są dalekie od żądań Romy. 

Największe nadzieje łączyły się z C.Perezem. Hiszpana chce z powrotem Celta Vigo, w której grał na wypożyczeniu. Sam piłkarz miał się już dogadać z klubem z Primera Division. Według doniesień włoskiej prasy Celta zatrzymała się na ofercie 4,5 mln euro. Roma z kolei żąda 7 mln. Giallorossi mają mieć też inne, lepsze oferty na stole, ale sam piłkarz je odrzuca, upierając się na transfer do Vigo. To miało rozzłościć Romę, która przekazała już jemu i jego agentom, że po 1 lipca będzie żądała za jego kartę jeszcze więcej, a co za tym idzie, na pewno nie trafi do Celty, która nie zbliżyła się nawet do 5 mln euro.

Jeśli chodzi o Reynoldsa, o niego zabiega głównie również klub, w którym przebywał w ostatnim sezonie. Chodzi o belgijskie Westerlo. Zaprzyjaźniony z Romą klub miał zaoferować 3,25 mln euro za kartę piłkarza czyli tyle ile zalega w bilansie Giallorossich. Roma z kolei nie robi żadnych kroków w tył, żądając 7 mln euro, które były ustalone w prawie do wykupu.

Najtrudniej, jeśli chodzi o wspomnianą trójkę, będzie znaleźć nabywcę na Villara, który podzielił ostatni sezon na wypożyczenia między Sampdorią a Getafe. Według najświeższych doniesień PAOK Saloniki zaproponował za jego kartę 4,5-5 mln euro, ale Roma zażądała 6 mln i rozmowy zostały ostatecznie zerwane.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • takitam
  29 czerwca 2023, 13:25

  Nie spuszczać spodni.
  Nam nikt prezentów nie robi.

 • edemon
  29 czerwca 2023, 13:27

  Ciekawe, czy się wyrobi do 30 czerwca

 • abruzzi
  29 czerwca 2023, 13:31

  Trzy zbuki, choć największy jest w bazie, na imię mu Eldor, a po ciotce Muminov.

  • Canis
   30 czerwca 2023, 00:22

   A ten Carles Perez nie lepszy koślawiec. Chyba z 15 milionów kosztował a kasztan pierwszorzędny. Moja babka lepiej prawą nogą kopała od niego. Upośledzony, jednonogi kuc z allegro, będzie tu warunki stawiał. Do Klubu Kokosa dziada i niech myje kible na Olimpico.