Bruno Conti może poprowadzić Romę przeciwko Salernitanie

Legendarny były zawodnik Romy i kapitan klubu Bruno Conti może pojawić się przy linii bocznej w ten weekend.

fot. © asroma.com

Już w tę niedzielę Giallorossi rozpoczną trzeci sezon z rzędu pod wodzą Mourinho. Portugalczyka jednak zabraknie na ławce.

Jak donosi SportMediaset, Roma rozważa powołanie Bruno Contiego na stanowisko tymczasowego menedżera na niedzielne otwarcie sezonu z Salernitana w świetle zawieszeń Jose Mourinho i jego asystenta, Salvatore Fotiego.

Dla Contiego – który obecnie pracuje jako koordynator techniczny sektora młodzieżowego Romy – byłby to powrót na ławkę trenerską po raz pierwszy od 2005 roku, kiedy prowadził Giallorossich przez okres 3 miesięcy.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  18 sierpnia 2023, 17:51

  Jest coś takiego jak "tymczasowy manager " ? :) Swoją drogą fajnie byłoby zobaczyć znowu Bruno na ławce :)
  Tylko co na to asystent Józka ?

 • Werewolf
  18 sierpnia 2023, 17:53

  To tylko po to, żeby asystent nie dostał od razu kartki w pierwszej kolejce, a Bruno nawkłada arbitrom, bo co mu zależy, i tak nie byłby na ławce w kolejnych meczach :D :P

 • majkel
  18 sierpnia 2023, 18:02

  Przecież jest napisane, że asystent Foti też zawieszony.

  Zawieszony jest też Nuno Santos, trener bramkrarzy. Teraz jest info, że druzynę może poprowadzić Rapetti, a Bruno bedzie członkiem sztabu.

  • Totnik
   18 sierpnia 2023, 18:05

   Aha ok

 • Matt
  18 sierpnia 2023, 18:09

  Dla wiernego odwiecznego i dozgonnego kibica Wilków to miła sentymentalna wiadomość i powrót do lat Bońka, Grazianiego i Falcao.. Miło będzie móc obejrzeć legendarnego Bruno Contiego.. Fajna sprawa..

 • samber
  18 sierpnia 2023, 18:11

  To rozwiązanie wydaje się mieć sens. Potrzebny jest tam ktoś kto potrafi na miejscu wpływać na zawodników. Wiadomo że Mou wszystko przygotuje, ale i tak jest potrzebny ktoś z doświadczeniem trenerskim.

 • Omen
  18 sierpnia 2023, 20:49

  Bruno zawsze na propsie!