Benatia komentuje transfer Dybali do Romy

Przenosiny Paulo Dybali do Romy odbiły się szerokim echem we Włoszech. Wśród wielu trenerów, piłkarzy komentujących ruch Argentyńczyka, jest również komentarz byłego obrońcy Romy i kolegi Dybali z czasów gry dla Juve.

fot. © asroma.com

Były obrońca Giallorossich i kolega Dybali z czasów Juventusu, Medhi Benatia, został poproszony o skomentowanie przenosin Argentyńczyka do stolicy Włoch po wygaśnięciu jego umowy ze Starą Damą.

Na początku niespodzianką było wyobrażenie go sobie w Romie. Paulo mógłby zbić fortunę w całej Europie – powiedział La Gazzetta dello Sport.

– Wiedziałem, że jego priorytetem jest pozostanie we Włoszech i dlatego bardzo cieszę się z jego powodu: spotkanie zawodnika o jego klasie i umiejętnościach w miejscu takim jak Rzym, będzie czymś miłym.

– Roma we wspaniały sposób zakończyła sezon, ale posiadanie kogoś takiego jak Dybala odmienia cały zespół. Zgadzam się z Allegrim, to może być dla niego odpowiednie miejsce.

– Rozmawiałem z nim niedawno, powiedział też, że wybrał właściwe miejsce: wkrótce zrozumie, jak dobrze jest grać dla Romy.

– Również dlatego, że jest Mourinho, który jest świetny, zawsze znajdzie sposób na przyniesienie trofeum do domu, a gracze o tym wiedzą i podążają za nim. Chciałbym mieć takeigo trenera, jak on.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  22 lipca 2022, 10:59

  Ale on słodzi tej Romie po zakończeniu kariery. A dostał "po łbie" w komentarzach od kibiców po odejściu do Bayernu i później Juve, w którym o ile dobrze pamiętam, jak strzelił nam bramkę, to strzelał z tego swojego karabinu :)

 • jaws
  22 lipca 2022, 19:18

  Może zrozumiał z czasem, ze mógł tu zbudować sobie pomnik. Może nawet żałuje. Życie jest nieprzewidywalne. Miło czytac jednak pozytywne komentarze nt Romy.

  • Totnik
   23 lipca 2022, 09:09

   Zgadza się. Sporo piłkarzy żałuję potem że odeszli z Romy.