Beltran trafi do Fiorentiny

W ciągu ostatnich kilku godzin Roma wtrąciła się do negocjacji, które odbywały się pomiędzy River Plate i Fiorentiną w sprawie Beltrana. Wygląda na to, że jest już za późno i gracz przeniesie się do Violi.

fot. © cariverplate.com.ar

Nic z tego. Lucas Beltran, na kórego w ostatnich godzinach atak przeprowadziła Roma, zostanie nowym graczem Fiorentiny.

Roma kontynuuje poszukiwania nowego napastnika. Wydaje się, że negocjacje z Marcosem Leonardo zostały przerwane po przeciąganiu liny, które trwało już od wielu dni.

Między innymi dlatego Giallorossi zwrócili się po Beltrana z River Plate. Według tego, co donosi Sportitalia, napastnik z rocznika 2001 jest jednak o krok od Fiorentiny. Viola była już w kontakcie z zawodnikiem od jakiegoś czasu, jednak Roma mocno wtrąciła się w negocjacje, formułując ofertę uznaną za zbyt niską w porównaniu z ofertą Violi. Doszło do porozumienia z agentami zawodnika (tu Roma proponowała wiecej), ale jego przeznaczenie jest już daleko od stolicy, w rzeczywistości napastnik River wyląduje jutro we Florencji.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • takitam
  10 sierpnia 2023, 23:05

  Cyrk objazdowy z Rzymu.

 • Romanista
  10 sierpnia 2023, 23:08

  Nawet mi się już tego nie chce komentować.
  Scamacca nam upadł, Morata także, jeszcze do tego prawdopodobnie dochodzi Marcos Leonardo i teraz on (nie zapominając o Arnautoviciu).
  Wcale nie będę zaskoczony jak zaczniemy sezon z Belottim jako jedynym napastnikiem.

 • Omen
  10 sierpnia 2023, 23:21

  Hahahahah xD

 • samber
  10 sierpnia 2023, 23:26

  Słabo. Jak na mój gust to jak się nie ma pieniędzy to szkoda tracić czasu na negocjowanie drogich zawodników, bo i tak nic z tego nie wyjdzie, nikt się nie da oszukać a już na pewno nie oszuka ich Pinto. A Pinto tracił czas na transfery na które nie miał pieniędzy, zamiast grać realistycznie i sprowadzić zawodników na okres przygotowawczy. Mou słusznie powiedział, że jak teraz ktoś przyjdzie to niewiele da – optymistycznie patrząc będzie potrzebował miesiąc pracy treningowej.

 • jamtaicho
  11 sierpnia 2023, 03:48

  I po co Jordana oddali, niczego się nie nauczył w praktyce u nas… Zawsze to młody do wybiegania na podmiane

 • Totnik
  11 sierpnia 2023, 05:29

  To co teraz szukamy kolejnej alternatywy do alternatywy do alternatywy? Alternatywy 4 😁

  • RomanoItaliano
   11 sierpnia 2023, 08:08

   Jak w excelu dojedzie się do kolumny Z, to potem jest AB i tak dalej 😝

  • abruzzi
   11 sierpnia 2023, 08:26

   Srogie mają rozkminy w klubie. Był czerwiec na ściągnięcie napastnika, był lipiec. Mamy połowę sierpnia :D Zaraz ściągną typa jak Eldora, który nie będzie dostawał szans na grę, bo jest wymysłem Pinto.

 • Nettwork
  11 sierpnia 2023, 07:35

  A można było wziac za free Dzeko