Beltran: Rozmawiałem z Dybalą. Idę do Fiorentiny

Argentyński napastnik uciął definitywnie plotki łączące go od wczoraj z Romą.

fot. © cariverplate.com.ar

Pojawił się wczoraj w plotkach transferowych dotyczących Romy i tak szybko jak się pojawił, tak szybko zniknął. Chodzi o Lucasa Beltrana. River Plate nie skusiła oferta Tiago Pinto opiewająca na 15 mln euro plus bonusy, gdyż Fiorentina dogadała się już wcześniej co do oferty 20 mln euro plus 3-5 mln premii. 

Giallorossi mieli próbować podejść gracza i skusić go wyższą ofertą niż ta z Violi, ale ten wybrał ostatecznie Florencję. Dziś potwierdził swój transfer do rywala Romy, w wywiadzie dla TycSport:

– River będzie zawsze moim domem. Tu spełniłem moje marzenia, jestem pewien, że wrócę tu w przyszłości. Idę do Fiorentiny, która ma świetny projekt. Fiorentina była zawsze zainteresowana moją osobą i posiada projekt sportowy, który jest bardzo piękny. Byłem lojalny również w tym przypadku. Rozmawiałem z Dybalą, ale transfer do Romy nie doszedł do skutku.

Na nieco ponad tydzień przed startem sezonu i na trzy tygodnie przed końcem mercato nazwiskami, które ma negocjować Roma pozostają Marcos Leonardo i Duvan Zapata.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  11 sierpnia 2023, 15:55

  Wybrał Violę nad Mourinho !?

  • majkel
   11 sierpnia 2023, 16:41

   Raczej River wybrało Viole nad Romę. Gość niby był "dogadany" z nami.

  • Canis
   11 sierpnia 2023, 23:53

   Poza tym Violka ma dyrektora sportowego a Roma śpiącą pizdę z Portugalii, co się wabi Pinto.