Beltran alternatywą dla Marcosa Leonardo?

Według dziennikarzy, w związku z kłopotami z pozyskaniem Marcosa Leonardo, Tiago Pinto odpala kolejny plan awaryjny, wyrównując ofertę Fiorentiny za Lucasa Beltrana z River Plate.

fot. © cariverplate.com.ar

Nie odblokowuje się transfer Marcosa Leonardo, mimo że gracz naciska na odejście z Santosu. Jak podaje Filippo Biafora, Brazylijczyk opuścił również dzisiaj trening drużyny. Santos jednak nie chce sprzedać w tej sesji drugiego środkowego napastnika i zaproponował mu w międzyczasie stuprocentową podwyżkę zarobków. 

W związku z tym Roma ma skupić się na kolejnej alternatywie, jak było już ze Scamaccą, Moratą czy Arnautovicem. Tym razem, jak podaje dziennikarz, Cesar Luis Merlo, Giallorossi mieli przedstawić formalną ofertę River Plate za Lucasa Beltrana, który ma być bliski przenosin do Fiorentiny.

Inny dziennikarz, Matteo Dovellini, podaje, że Giallorossi złożyli za 22-letniego napastnika River Plate ofertę 25 mln euro, wyrównując tym samym propozycję klubu z Florencji. Sytuacja jest rozwojowa.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • takitam
  10 sierpnia 2023, 15:46

  To się nazywa „full panic mode”.

 • Romanista
  10 sierpnia 2023, 15:50

  25 mln euro za Beltrana, co?

 • abruzzi
  10 sierpnia 2023, 15:53

  Już tak zakładając, że jest jakaś w tym prawda. To pewnie:
  1) dla Fiorentiny 25 mln euro to transfer definitywny 20 mln euro plus 5 mln bonusów,
  2) dla nas to wypożyczenie za 2 mln euro i przymus wykupu za dwa lata za 15 mln euro plus 8 mln bonusów. Wszystko rozłożone na 10 rat :D
  Z uwagi na galopującą inflację 25 mln Violi to 25 mln, a nasze 25 mln to 18 mln ;D

 • riss
  10 sierpnia 2023, 17:04

  Coraz bardziej egzotycznie się robi, zaraz będę musiał na necie szukać jak się wymawia te nazwiska…

 • Totnik
  10 sierpnia 2023, 17:07

  Alternatywa do alternatywy ? :)

 • Cave Wolf
  10 sierpnia 2023, 17:08

  Na taki wynalazek są 💸💰 a na sprawdzonego gracza w Serie A Gianluca Scamaccę nie ma 25M€ czegoś tutai nie rozumiem? Pomijając fakt że za Tego Beltrana przepłacamy tak jak za Eldora no Pinto po prostu geniusz😂

  • Omen
   10 sierpnia 2023, 18:59

   Tutaj pytanie ile dzięki sprzedaży Ibaneza tak naprawdę mamy obecnie dostępnych środków na transfery – może się okazać że np. realnie to 12 mln i kogokolwiek teraz byśmy chcieli ściągnąć to i tak płatność będzie w najlepszym razie rozłożona na lata :) A Skamaka mógł czekać a i tak się nie doczekać, więc gdy przyszła Atalanta i wyłożyła gotówkę na stół to długo się nie zastanawiał :))