Belotti dziś we Florencji. Celik może odejść, Baldanzi nadal w grze

Andrea Belotti pojawi się dziś we Florencji. Tymczasem nie milkną plotki na temat Baldanziego.

fot. © asroma.com

Na nieco ponad dobę przed zakończeniem zimowego mercato, spływają kolejne doniesienia, jeśli chodzi o ruchy transferowe wokół Romy. Jest pewnym, że Rzym opuści, tymczasowo, Belotti. 

Gianluca Di Marzio podaje, że transfer jest dogadany i jeszcze dziś wieczorem gracz stawi się we Florencji. Napastnik zagra na Aretmio Franchi do końca sezonu, a Viola zapłaci za wypożyczenie 750 tys. euro. Fiorentina nieformalnie potwierdziła też transfer napastnika, umieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie z kogutem na tle bramkarskiej siatki. Belotti miał odrzucić propozycje Betisu, Wolfsburga oraz dwóch klubów z MLS. Rano do gry miała się też dołączyć Borussia Dortmund, ale również jej gracz powiedział „nie”, preferując Fiorentinę.

Wielu dziennikarzy i portali, choć tych mniej poinformowanych, podaje, że jeszcze dziś może dojść do porozumienia Empoli z Romą w sprawie transferu Baldanziego. Przed południem Fabrizio Corsi, prezydent Empoli, stwierdził, że nie było bezpośrednich kontaktów w sprawie gracza ze strony Romy. Portal tuttomercatoweb.com donosi, że jest duże zaufanie co do powodzenia wypożyczenia z przymusem wykupu za 18 miesięcy. Cała transakcja zamknęłaby się na około 18 mln euro.

Corrieredellosport.it podaje z kolei, że Celik może przejść, rzutem na taśmę, do Marsylii.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • irekxsoberxASR
  31 stycznia 2024, 16:21

  My mamy jakieś porozumienie z OM? Dużo tam naszych niezbyt potrzebnych graczy ląduje tak jak u nas odrzuty z psg

  • Catenaccio
   31 stycznia 2024, 20:57

   W sumie, Pau Lopez, Under, Veretout, teraz może Celik, kogoś pominąłem ?