Baldanzi: Decydujący atak. Alternatywą Bernardeschi

Giallorossi, aby obniżyć oczekiwania, mogą wprowadzić procent od przyszłej odsprzedaży oraz karty młodych zawodników.

fot. © empolifc.com

Po sfinalizowaniu transferów Belottiego i Kumbulli, Tiago Pinto w ostatnich godzinach okna transferowego spróbuje z ostatnim szturmem pozyskać Tommaso Baldanziego.

Według informacji zamieszczonych na calciomercato.com, portugalski dyrektor generalny ma zamiar zrobić ostatni prezent dla Daniele De Rossiego. Zawodnik już wyraził zgodę, a Giallorossi, aby obniżyć oczekiwania, mogą dodać procent od przyszłej odsprzedaży oraz karty młodych zawodników. Empoli prosi o jednego z dwójki Pisilli, Pagano.

Toskański klub będzie musiał podjąć decyzję. Alternatywą jest Federico Bernardeschi. Były gracz Juventusu został zaproponowany w osttanich dniach zaproponowany Giallorossim i stanowi okazję last-minute. Priorytetem pozostaje jednak Baldanzi.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • volt17
  31 stycznia 2024, 11:33

  Powiedziałbym, że Pisilli lub Pagano tylko z klauzulą odkupu ale już zauważyłem, że Tjago Punto takich rzeczy nie praktykuje

  • samber
   31 stycznia 2024, 13:22

   Bo do tanga trzeba dwojga. Pinto może i by chciał, ale jak druga strona nie chce to albo nici z interesu albo ustępstwa. Przykre jest że my jesteśmy w palącej potrzebie. Oni mogą ale nie muszą.

 • edemon
  31 stycznia 2024, 11:54

  Berna nie jest żadną alternatywą, dość już grajków z przepłaconymi pensjami…

  • Omen
   31 stycznia 2024, 14:07

   Otóż to. Żadnego Bernadeskiego.

 • mold
  31 stycznia 2024, 12:01

  W Romie jak w radzieckim wojsku – sztuka jest sztuka. Gdzie tu klucz jakiś? Z jednej strony młody dopiero wchodzący do wielkiej piłki zawodnik z potencjałem, który jak wypali będzie do opchnięcia, a z drugiej blisko 30-letni, niestety od wielu lat zwijający się, grubo opłacany zawodnik który musiałby dostać ciężki kontrakt aby tu przyjść.

  • majkel
   31 stycznia 2024, 12:03

   Myślę, że z tym Bernardeschim to zwykła ściema. Może faktcznie został zaproponowany, ale Roma pewnie nie bierze go pod uwagę. Przynajmniej mam taką nadzieję.

  • samber
   31 stycznia 2024, 13:21

   Jak to w życiu: coś za coś. Biedny nie może mieć wszystkiego. Potrzebujemy top4 teraz a nie za parę lat i to wymusza pewne ruchy.

 • Cave Wolf
  31 stycznia 2024, 12:19

  Mam nadzieję że, prędzej czy później uda się Go nam ściągnąć , ale nie kosztem młodych graczy typu Pagno czy Pisiili powini albo zaproponować wypożyczenie z opcją wykupu za 15 M€ lub od razu zapłacić im całą sumę ale bez włączania w transakcje młodych piłkarzy

 • Canis
  31 stycznia 2024, 13:23

  Ten karzeł z Empoli, to faktycznie by się nam przydał do sprzątania szatni i koszenia trawy w Trigorii. Natomiast trudno powiedzieć, po co komu Baldanzi-pilkarz? I to za tyle milionów? W dodatku ta śmieszna alternatywa … Drewnodeski?? Znowu sięgamy po źródła do Lema, Sapkowskiego i Franka Herberta? Litości Majkel 🤣😂

  • majkel
   31 stycznia 2024, 13:26

   Ja tu tylko tłumaczę – nie do mnie pretensje! xD
   No ten Baldanzi wyglląda właśnie na takiego chłopca do przycinania trawy. Waży pewnie mniej niż worek pierza, ale technikę ma dobrą.

  • Omen
   31 stycznia 2024, 14:10

   To ja tylko jako ciekawostkę zostawię że Baldanzi jest wyższy m.in. od Davida Pizarro. David dobrze strzygł trawę z tego co pamiętam, także ten wzrost to taki chyba średnio istotny, pod warunkiem że w drużynie są też rośli zawodnicy i jest zachowany pewien balans ;)

 • riss
  31 stycznia 2024, 14:15

  Ten knypek z Empoli potrafi grać i to dobrze. Nie chce tu punktować ale niski nie znaczy gorszy patrz nawet Dybala …

 • delvecchio
  31 stycznia 2024, 14:34

  Oby przyszedł czekam z niecierpliwością widziałem go w meczu z Judaszami i to byłby hicior okienka