Azmoun wywołuje złość wśród kibiców: „Wstydźcie się”. Pinto zaatakowany.

Ostatni ruch Romy na rynku transferowym nie został doceniony i po lecie spędzonym na pogoni za środkowym napastnikiem, kibice Giallorossich wyrazili swoją złość w mediach społecznościowych.

Sardar Azmoun ledwo co wylądował w Rzymie i już wzbudził wiele kontrowersji. Wiadomość o osiągniętym porozumieniu z Bayerem Leverkusen nie ucieszyła kibiców Romy.

Irańczyk od wielu lat cieszy się szacunkiem Mourinho (który swego czasu chciał go w Tottenhamie), ale mimo to w mediach społecznościowych pojawiło się wiele krytyki odnośnie transferu. Pod postami Romy na Twitterze kibice dali wyraz swojego niezadowolenia i złości: „Aby zobaczyć Romę, przerwałem wakacje, tak jak inni kibice. Stadion jest zawsze wyprzedany, ale nie ma szacunku dla kibiców. Nie kwestionuję skromnego mercato ani tego, że młodzież sprzedawana jest bez wykupu, ale chcę być informowany o rzeczywistej sytuacji”. – głosi jeden z komentarzy. Inni fani zareagowali jeszcze ostrzej: „Więc Azmoun jest tym bardzo poszukiwanym napastnikiem? Kontuzjowanym, który zagra w Pucharze Azji i jednocześnie nie jest obywatelem UE? Bezsensowna operacja”. Wielu Romanistów „krzyczy” „Wstydźcie się…” i pojawia się wiele komentarzy pod adresem dyrektora generalnego: „Pinto, nie możesz wziąć kontuzjowanego zawodnika i zrezygnować z Zapaty po tym, jak Atalanta przyjęła ofertę. Teraz 10 milionów za napastnika to podstawa, patrz Arnautovic w wieku 34 lat…”.

Ostatnia „niespodzianka” na rynku transferowym nie została doceniona i po lecie spędzonym na gonitwie za środkowym napastnikiem kibice wyrazili swoją złość. Przygoda byłego gracza Zenitu nie zaczyna się zbyt dobrze.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • mold
  24 sierpnia 2023, 22:53

  trybuna ludu przemówiła. Przyszedłby szklany, 34-letni Arnautovic byłby komentarze w druga stronę.
  Bezsensowna operacja? Od kiedy transfer ocenia się bez chociażby kilku spotkań ?
  Patrzę na kadrę, jest większa na papierze głębia za rozsądne pieniądze, w sumie to tylko po odejściu Matica można być trochę smutnym, zostali najlepsi piłkarze. No ale Pinto nie ogarnął napastnika 4 tygodnie temu i bez tego nie dało rady wygrać z Salernitana u siebie? Pomimo 2 goli … napastnika. W Veronie jak będzie kibel z wynikiem to wiemy na kogo zwalić winę. Jesteśmy biedakami, mamy ograniczenia, Pinto po mercato zazwyczaj organizuje konferencje i jest w miarę otwarty i nie kluczy. Może nie miał nawet tych 10 baniek w gotowce na przysłowiowego Arnautovica? Niestety 5 okienko duetu Pinto – Siwy poprzedzone hiszpańska tragedia Monchiego i kilka lat bez LM i nie mamy finansów.
  Swoją droga jak alternatywa miał być Zapata za 10 baniek zamiast (z tego co rozumiem) wypożyczenie Amazona to chyba taki tragiczny deal to nie jest

  • Totnik
   25 sierpnia 2023, 06:30

   Zgadzam się, wróci nasz elitarny napastnik za 40 baniek i mielibyśmy 2 przepłacone kloce na ławce ( zakładając że Belotti się odrodzi) a tak tego będzie można się pozbyć bez płaczu.

  • Junkhead
   25 sierpnia 2023, 08:50

   No trochę bekowe jest stękanie kogoś o Zapatę, który potyka się o własne nogi od półtora sezonu. Czy Włosi to aż tacy debile?

  • hako
   25 sierpnia 2023, 09:53

   @Junkhead – Tak.

 • matekson
  24 sierpnia 2023, 23:02

  Akurat ten transfer nie jest najgorszym dealem… Właśnie ten Zapata to byłby dużo gorszy wybór a tu z tego co mówią ma nie być przymusu, oczywiście że mogli zostawić Eldora i na to samo by wyszło…
  Ale mogły by być jeszcze bardziej pochopne ruchy jak Schick, Pastorem czy swego czasu Iturbe.

 • majkel
  24 sierpnia 2023, 23:05

  Azmoun podobno obiecał Romie, że nie zagra w Pucharze Azji. Nie wiem jak wygląda jego sytuacja w kadrze, ale on mocno wspierał rewolucje w kraju i strajki odnośnie prawa kobiet.

  • Canis
   25 sierpnia 2023, 01:06

   Podobno zapisał się też do Stowarzyszenia Przyjaciół Nieżywych Zwierzątek i co z tego? To napastnik, który nie strzela bramek. Potrzebujemy takiego typa? Takim Azmounem, Tiago Ciamajda chce zamazać swój pizdowaty obraz dyrektora-niedojdy. Szkoda że kosztem Romy.

 • Jaro80
  25 sierpnia 2023, 01:15

  Czyli bierzemy co się da byle by miał dwie nogi? Nice

 • Totnik
  25 sierpnia 2023, 06:29

  "Irańczyk od wielu lat cieszy się szacunkiem Mourinho (który swego czasu chciał go w Tottenhamie)"

  😉 klasyk, nie sprawdzi się to Józek go nie chciał wina Pinto, jak się sprawdzi – Geniusz Mourinho

  "kibice wyrazili swoją złość"

  Szkoda że nie wyrazili złości jak 2 lata rzędu Józek nie dostał się do LM i teraz mamy takie własnej "możliwości" transferowe.

  • RomanoItaliano
   25 sierpnia 2023, 07:17

   Akurat jest pełno newsow ze Mou do niego dzwonił wiec się nie wywinie (sam go przekonał do transferu do Romy, nie do Milanu)

  • Totnik
   25 sierpnia 2023, 07:53

   Z Eldorem się wywinął, z Abramsem zresztą też :)

 • hako
  25 sierpnia 2023, 09:58

  Świetne miał liczby u kacapów. Tylko że ta liga poza 3-4 drużynami była na poziomie naszej eklapy, a nasz irańczyk nie podołał w poważnej drużynie. W teorii nie ma sensownych argumentów dla których ten gość miałby być wzmocnieniem, ale nie ma co się tym irytować.
  Póki co zespół z głośnymi nazwiskami nie potrafi zatrzymać starego wygi Candrevy i grać lepiej od Salernitany.

 • ermac
  25 sierpnia 2023, 10:59

  Nie wiem, może ja się nie znam. Ale jak mamy iść po byle kogo, to lepiej już dać pograć jakiemuś dzieciakowi.

 • samber
  25 sierpnia 2023, 11:40

  Komentarze o innych zawodnikach trochę bez sensu – to prawda. Ale po tym transferze ja również odczuwam wstyd. Zbieramy już jakieś totalne śmieci po Europie. Oczywiście jest to niesmaczne porównanie i krzywdzące dla zawodnika, bo to nie jego wina (jest jaki jest i po prostu chwyta się okazji – słusznie), ale wygląda to okropnie.