Antalyaspor zainteresowana Coricem

Jak podaje jeden z tureckich kanałów, Antalyaspor jest zainteresowany Ante Coricem. Czasu pozostaje niewiele, gdyż mercato w Turcji zostanie zamknięte dziś wieczorem.

fot. © asroma.com

3 mln euro brotto, tyle stracą w tym sezonie Giallorossi, jeśli Ante Coric i William Bianda pozostaną w Trigorii. Pensje za lipiec i sierpień zostały już rzecz jasna tej dwójce zapłacone. Klub nie mógł znaleźć dla nich nowych pracodawców przez trzy miesiące i pozostały ostatnie dni, aby spróbować umieścić ich w ligach, które mają jeszcze otwarte mercato. 

Coś rusza się, jeśli wierzyć plotkom, w przypadku Chorwata. W sprawie 25-latka kontaktował się klub Antalyaspor, podaje turecki kanał Nexus Spor. Czasu pozostaje jednak niewiele, gdyż mercato w Turcji zamyka się dziś wieczorem.

Coric występował w poprzednim sezonie w FC Zurych. Podczas tego mercato zamykał się na wszystkie proponowane mu kierunki, w tym na powrót do klubu, w którym grał w ostatnich miesiącach na wypożyczeniu. Gracz trafił do Romy cztery lata temu za sprawą Monchiego za łącznie 8 mln euro.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • edemon
  8 września 2022, 15:05

  Głowa boli, jak człowiek pomyśli ile milionów roztrwoniliśmy na takie zakłady. Powinniśmy inwestować głownie w młodych z własnej szkółki bez kontraktów na setki tysięcy przy zerowej historii gier w pierwszej drużynie.

 • abruzzi
  8 września 2022, 15:17

  Chłop miał w młodym wieku jakiś dobry sezon, nawet był powołany do pierwszej reprezentacji. Niestety było to dwa lata przed tym jak do nas przyszedł. W sezonie, po którym do nas przyszedł, był już rezerwowym w Zagrzebiu i grał słabo. Moim zdaniem nie miał perspektyw, żeby odpalić, ale no, powiedzmy… jakieś tam szanse były. Nie wiem natomiast kompletnie do tej pory o co chodziło z transferem Biandy i jak go wynaleźli w tej Ligue 2? Wyczarowali tym swoim moneyball, który chciał Baldini wprowadzić do Trigorii? Jak tak, to by wiele wyjaśniało.

  • zolter
   8 września 2022, 16:57

   może myśleli ze to Varane 2? podobieństw wiele : P