Agent Shomurodova: Nie można niczego wykluczyć

Pomimo spekulacji pojawiających się w prasie, uzbecki napastnik pozostaje graczem Romy. Nie wiadomo jednak, co przyniesie przyszłość. Agent Shomurodova nie potwierdza, ale też nie zaprzecza, że w przyszłym sezonie zobaczymy piłkarza w koszulce Giallorossich.

fot. © asroma.com

Przyszłość Eldora Shomurodova pozostaje niepewna, po tym jak agent piłkarza, Kahor Muminov, odniósł się do ostatnich spekulacji i plotek łączących uzbeckiego napastnika z możliwością opuszczenia stolicy Włoch.

„Podczas okna transferowego istnieją różne opcje i plotki dotyczące przyszłości gracza” – powiedział Muminov dla metaratings.ru.

„Na razie mogę powiedzieć tylko jedno: Eldor jest graczem Romy. Wszystko inne to tylko spekulacje w prasie”.

Jednak Muminov na koniec dodał: „Ale w tej chwili niczego bym nie wykluczał”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  26 lipca 2022, 20:30

  Shomurodov, Muminov. Co to jest za potężny duet!

  • Omen
   26 lipca 2022, 23:50

   Tak jak staram się nigdy nie śmiać z czyichś nazwisk tak ten Mumin sprawił że skisłem :D

 • grazynski
  26 lipca 2022, 21:59

  W mojej opinii zasługuje na drugą szansę. Nie dostał wystarczającej szansy na pokazanie się z poważnymi rywalami. Może mnie wyśmiejecie ale takie jest moje odczucie. Pamiętajmy że Edin Dzeko też był pośmiewiskiem w pierwszym sezonie. Oczywiście gdzie Rzym gdzie Krym. Pamiętam o skali. Ale parę euro na niego wydano. Chociaż pół roku bym mu dał. Będzie 6 meczów w LE 15 w Serie A i coś też w Coppa Italia. Będzie rotacja i czas na pokazanie się.

 • ANTI7AZIALE
  27 lipca 2022, 03:15

  Szrotmurodov

 • koston
  27 lipca 2022, 13:09

  Muminov xD – kabaret z tym Uzbekiem, no ale co zrobić. Przepalone pieniądze i tyle w temacie. Do Dzeko tez bym go nie porównywał bo to inna para kaloszy. Dzeko jak przychodził do nas, to jako król strzelców w Bundeslidze, Mistrz Niemiec z Wolfsburgiem i Mistrz PL z City. A Uzbek to co najwyżej mógł wisieć jako plakat nad łóżkiem naszego niezapomnianego kolegi AlexaGenoaRoma.