Agent Ibaneza: Gracz nie otrzymał oferty. Chce zostać w Romie

Mimo doniesień mediów, Ibanez nie otrzymał żadnej oficjalnej propozycji.

fot. © asroma.com

Od wczoraj krążą pogłoski na temat oferty Nottingham Forest za Rogera Ibaneza, opiewającej na 25 mln euro. Dziś z kolei jeden z włoski portali podał, że Anglicy nie złożyli żadnej oficjalnej propozycji Romie. 

Takiej tymczasem nie otrzymał sam gracz, o czym mówił w wywiadzie dla TAG 24 jego agent, Lodovico Spinosi:

– To tylko plotki, nie było żadnej oferty dla piłkarza ze strony angielskiego klubu. Słyszałem pogłoski o zainteresowaniu, ale za tym nie poszło na ten moment nic konkretnego. Ibanez czuje się świetnie w Romie i chce zostać. Czuje się doceniany przez trenera i kolegów. Jest zakochany w mieście i kibicach, dlatego chce nadal grać w barwach Giallorossich. Jest całkowicie skoncentrowany na treningach i na dawaniu z siebie maksimum dla zespołu. Naturalnie, jeśli wpłynie oferta do klubu, to jej wysłuchamy.

Latem Roma ściągnęła N’Dickę i ponownie Llorente, co może ograniczyć występy Brazylijczykowi.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • RomanoItaliano
  4 sierpnia 2023, 15:07

  Tak jak pisałem, co z tego ze Roma dostanie ofertę jak sam piłkarz nie będzie chciał odejść.

 • riss
  4 sierpnia 2023, 15:25

  Pewnie że chce zostać, bo może legalnie przybabolić a i tak nikt mu nic nie zrobi, jeszcze poklepią po plecach i powiedzą że przegrał cały zespół. Indywidualne błędy poszczególnych piłkarzy nie maja znaczenia, szkoda tylko że przez taką ilość takich głupich błędów co rok brakuje nam trochę punktów do wymarzonego awansu do LM.

  • Omen
   4 sierpnia 2023, 15:34

   "Pewnie że chce zostać, bo może legalnie przybabolić a i tak nikt mu nic nie zrobi" – to samo pomyślałem :D Gdzie mu będzie tak dobrze jak u nas?

  • RomanoItaliano
   4 sierpnia 2023, 16:07

   Teraz ma konkurencje, widmo ławki zajrzy mu w oczy 😝