Acerbi pokazał środkowy palec kibicom Romy

Były zawodnik Lazio, po zdobyciu prowadzenia dla Nerazzurrich, wykonał brzydki gest, którego sędzia nie zauważył.

Francesco Acerbi wczoraj wpisał się na listę strzelców w meczu pomiędzy Romą, a Interem, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem Nerazzurrich 4-2.

Były gracz Lazio strzelił pierwszą bramkę dla drużyny z Mediolanu, co potwierdził arbiter po sprawdzeniu obrazu z VAR. Po swojej radości z gola, obrońca dał się ponieść niezbyt sportowemu gestowi w kierunku publiczności gospodarzy, jak donosi SportMediaset: podniósł środkowy palec w odpowiedzi na niektóre okrzyki związane z jego przeszłością w Lazio. Sędzia nie zauważył tego zachowania, więc trudno będzie go ukarać. Sędzia sportowy prawdopodobnie będzie musiał odwołać się do materiału wideo, aby ukarać obrońcę Interu. Tak czy inaczej, taki gest nie przystoi zawodnikowi z tak dużym doświadczeniem na boisku.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Technik
  11 lutego 2024, 13:22

  Nic nowego, Inter, Juve gdy grają to prawie zawsze mają sędziów po swojej stronie a ci nie widzą wielu rzeczy na boisku. Co Romie przyjdzie z ukarania Acerbiego po fakcie ? Nic. Co przyjdzie z tego że wszyscy widzą że bramka padła ze spalonego ? Nic. Nadal punkty się nie zgadzają.

 • irekxsoberxASR
  11 lutego 2024, 19:25

  Raz Merda zawsze MERDA! interlazioanale!

 • scythese
  12 lutego 2024, 09:31

  Maleńki Acerbi, przed meczem modli się do Boga, a później pokazuje taki gest.

 • polactwo
  12 lutego 2024, 18:46

  Roma znowu płacze.