8 mln euro za Carlesa Pereza

Roma żąda minimum 8 mln euro za Carlesa Pereza i miała odrzucić w ostatnich dniach ofertę z Celty Vigo, w której piłkarz grał w zakończonym sezonie na wypożyczeniu.

fot. © asroma.com

Tiago Pinto kontynuuje misję dopięcia budżetu przed upływem 30 czerwca. Wśród kart graczy, które mogą nieco pomóc w tym celu, znajduje się karta Carlesa Pereza. 

Hiszpan wrócił z wypożyczenia z Celty Vigo, która nie zdecydowała się go wykupić za 10 mln euro i pożegnała w oficjalnym komunikacie. Gazzetta dello Sport podaje jednak, że hiszpański klub złożył Romie oddzielną ofertę, opiewającą na 5 mln euro, ale została ona odrzucona. Giallorossi żądają za byłego gracza Barcelony co najmniej 8 mln euro.

Wśród zainteresowanych Carlesem Perezem znajdują się też kluby arabskie oraz Mallorca i Almeria. On sam powiedział ostatnio w wywiadzie, że chciałby wrócić do Vigo. Gracz najprawdopodobniej odejdzie z Romy tego lata, ale będzie ciężko zrobić to w czerwcu.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Taddei
  15 czerwca 2023, 10:19

  Roma powinna przestać sprowadzać piłkarzy z ligi hiszpańskiej

  • Totnik
   15 czerwca 2023, 11:15

   Niekoniecznie. Roma powinna przestać sprowadzać Hiszpanów to napewno :)

  • Werewolf
   15 czerwca 2023, 16:21

   @Totnik -nie no, Llorente mógłby wrócić, ale potem fakt, od Hiszpanów z daleka.

 • gablot
  15 czerwca 2023, 10:52

  Dobra szybkość i mocny strzał ale z reguły niecelny :( Widziałem w nim potencjał, coś jednak brakowało za każdym razem.

 • scythese
  15 czerwca 2023, 11:49

  Niezły zawodnik ale na tym poziomie trzeba być przekotem żeby coś znaczyć… W Ekstraklasie byłby niczym Messi :D

  • Technik
   15 czerwca 2023, 20:24

   On były przekotem w każdym klubie z dołu i środka tabeli czy też słabszej lidze typu Francja, Belgia, Holandia, Turcja, Grecja. Podobnie jest z Justinem Kluivertem, nie można mu odmówić ciągu na bramkę, techniki jednak jest to piłkarz ograniczony, podobnie jak Perez. Ostatnio spor takich przewinęło się przez Romę; Under, Perez, Kluivert, Solbakken, Celik, Villar, Reynolds, Bianda, Camara, Shomurodov, Coric, Shick, itp.

 • Canis
  15 czerwca 2023, 15:39

  Strasznie zaprogramowany i ograniczony piłkarz w temacie kreatywności. Jedna noga, jeden zwód, jedno rozwiązanie akcji. Taki średni piłkarz, do średniaka ligi włoskiej czy hiszpańskiej.