15 lipca z Boreale. W sierpniu z Tuluzą?

Piątoligowe Boreale będzie pierwszym rywalem Giallorossich w czasie przygotowań do nowego sezonu. We Francji twierdzą tymczasem, że w sierpniu Roma zagra z Tuluzą.

fot. © asroma.com

Przy wielu niewiadomych, jeśli chodzi o wyjazd do Azji, kształtują się inne daty w kalendarzu przygotowań Giallorossich.

Jak dowiedzieliśmy się wczoraj, z mediów społecznościowych drużyny Boreale, zespół ten zmierzy się 15 lipca, w sobotę, z Romą. Ekipa, która występuję w Eccelenzy czyli piątej kategorii rozgrywkowej we Włoszech, pojawi się w Trigorii. Będzie to pierwszy test Giallorossich w nowym sezonie, kończący pierwszy tydzień przygotowań, które rozpoczną się w najbliższy poniedziałek, 10 lipca.

Tymczasem jak podaje francuski dziennik LesViolets, Roma zmierzy się 5 lub 6 sierpnia z Tuluzą. Oficjalne potwierdzenie sparingu ma się pojawić w najbliższych dniach. Mecz z francuską ekipą ma zostać rozegrany na Stadium di Tolosa.

Niewiadomą pozostaje tymczasem wyjazd do Singapuru gdzie Giallorossi mają zagrać z Tottenhamem. Wcześniej bowiem klub anulował tourne w Korei Południowej, gdzie miał spotkać się z jedną z lokalnych drużyn, a także Wolverhampton. Z wyjazdu wycofali się również Anglicy, którzy, tak jak Roma, nie otrzymali pierwszej płatności od firmy planującej sparingi. Teraz kierownictwo Romy ocenia wraz z Mourinho czy wylot na jeden mecz z Tottenhamem jest opłacany z punktu widzenia przygotowań. Jeśli Giallorossi nie udadzą się do Azji, w grę wchodzą wyjazdy na krótkie zgrupowanie do Portugalii lub Austrii.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.