Zalewski kluczem do pozyskania Bellanovy?

Według pogłosek prasowych Zalewski może być kluczem do pozyskania Bellanovy.

fot. © asroma.com

Czerwiec powoli dobiega końca, za mniej więcej dwa tygodnie Giallorossi wrócą do treningów, a nowych nazwisk jak nie było, tak nie ma. Jednym z graczy, łączonych z Romą, jest Bellanova. 

Jak donosi Il Messaggero, gracza zażądał De Rossi. Pozyskanie Bellanovy oznaczałoby naprawę prawej strony defensywy na lata, gdyż gracz ma 24 lata i dzięki jego ofensywnemu usposobieniu, Roma byłaby w ataku jeszcze bardziej niebezpieczna. Wszystko, jednak, ma swoją cenę, a prezydent Toro, Cairo, ustalił cenę za gracza na poziomie 25 mln euro. Ghisolfi nie może wyłożyć na stół większej części swojego budżetu, gdyż ma inne pozycje do obsadzenia, dlatego też spróbuje włączyć do transakcji gracza na wymianę. Najbardziej gorącym nazwiskiem jest Zalewski.

Corriere dello Sport podaje, że strony pracują nad wymianą. Zalewski, jako wychowanek i kibic Romy, wolałby zostać w Rzymie, ale, w przypadku transferu, preferowałby zdecydowanie pozostanie we Włoszech. Stąd mógłby przyjąć opcję z Torino.

Komentarze

 • Cave Wolf
  25 czerwca 2024, 18:37

  Wymiana Zalewskiego na Bellanove + mała dopłatą myślę że to dobry pomysł oby tylko innych zawodników nie włączali do tej oferty, czytałem też że chce Bove im jeszcze odać , Bove powinien zostać , a Zalewski Out, Belllanova In

  • lilninja
   25 czerwca 2024, 19:06

   Myślę kompletnie na odwrót

 • Omen
  25 czerwca 2024, 18:45

  Coś czuję że jeszcze będzie płacz za Zalewskim

  • takitam
   25 czerwca 2024, 19:16

   A mamy ku temu jakieś przesłanki ?
   Najlepszy zawodnik najgorszej drużyny na EURO?
   A ilu naszych wychowanków, których oddaliśmy, zrobiło karierę i jest top tier ?

  • Youngpusseydon
   25 czerwca 2024, 20:27

   Przecież tej chłopak idealnie pasuje do takiego średniaka, jest miałki jak cholera. Jak stanął w miejscu jego rozwój w pewnym momencie to nie widać żadnych perspektyw na zmianę tego trendu. I to jego nudne do porzygu zagranie – zwalnia z piłką, nagle zryw do sprintu z obrońcą i boku i wrzutka na pałę. Z Bove podobnie, tylko, że w jego wypadku po prostu nie ma tyle talentu za to serduchem i bieganiem to jakoś próbuje nadrabiać, ale to za mało dla drużyny, która ma grać o coś, a nie 6 miejsce. Jak ktoś zechce wyłożyć około 20 baniek to niestety ale trzeba z tego skorzystać.

  • scythese
   27 czerwca 2024, 09:49

   Calafiori i Frattesi