Z Empoli bez Karsdorpa i Zalewskiego, z Abrahamem i Zaniolo

Do kadry, na mecz z Empoli, wrócił Zaniolo. Jest też Abraham, który nie zagrał z powodu drobnego urazu w Bułgarii. W poniedziałkowej potyczce Mourinho nie skorzysta z usług m.in. Zalewskiego i Karsdorpa, który opuści drugi mecz z kolei.

fot. © asroma.com

Zespół Giallorossich udał się dziś po południu do Toskanii. Jutro rozegrana tam wyjazdowe spotkanie z Empoli, w ramach szóstej serii spotkań walki o Mistrzostwo Włoch.

Do kadry, po niedyspozycji, wrócili Zaniolo i Abraham. Ten pierwszy pauzował od meczu z Cremonese, z powodu zwichnięcia stawu barkowego. Media zapowiadały, że będzie gotowy na Atalantę, ale doszedł do zdrowia szybciej, choć wydaje się, że Mourinho nie będzie forsował jutro jego powrotu. Taki sam problem, choć mniej poważnej natury, miał Abraham. Anglik napotkał na problemy z barkiem w meczu z Udinese i nie zagrał w czwartek w Bułgarii. Jutro powinien zagrać od pierwszych minut.

W kierunku Empoli nie udali się tymczasem Zalewski i Karsdorp. Polak doznał urazu mięśnia uda w meczu z Ludogoretsem i jak na razie nie wiadomo ile będzie wynosić pauza. Niektórzy dziennikarze twierdzą, że uraz jest mało poważny i gracz będzie gotowy już na spotkanie z HJK Helsinki. Inni donoszą, że jutro przejdzie kolejne badania. Holender z kolei narzeka na problemy z kolanem od meczu z Udinese i opuści już drugie spotkanie z kolei. Na wahadłach pojawią się Celik i Spinazzola.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • ANTI7AZIALE
    11 września 2022, 18:24

    Tylko 3 punkty!