Wracamy na Facebooka

Niestety, nie udało nam się odzyskać konta na Facebooku. Po kilku tygodniach absencji zdecydowaliśmy się na założenie nowego konta. Wszystkich chętnych zapraszamy do polubienia profilu. Mamy też dla Was małe ogłoszenie.

Kilka tygodni temu nasze konto ASRoma.pl na Facebooku zostało usunięte. Niestety, nie udało nam się go odzyskać. Dziś założyliśmy nowy profil.

Wszystkich Was zapraszamy na nowo założone konto (link). Postaramy się w miarę możliwości publikować codzienne aktualizacje. Jeśli zechcecie nam w tym pomóc, zapraszamy do kontaktu: na adres majkel.asr@gmail.com możecie zgłaszać chęć pomocy w prowadzeniu strony na Facebooku. Istnieje również możliwość wsparcia strony głównej. Jeśli myśleliście o pracy redaktorskiej, to jest ten moment, w którym możecie zgłosić swoją kandydaturę. Staramy się prowadzić stronę w najlepszy możliwy sposób. Niestety, różnie bywa z czasem, nasza redakcja jest bardzo skromna, dlatego zdarza się, że tych newsów na stronie jest mniej. Aby zachować odpowiednią regularność potrzebne jest więc wsparcie.

Strona na Facebooku istniała 11 lat. Śledziło ją ponad 5 600 osób. Ciężko będzie odbudować taką społeczność, ale wierzymy, że i tym razem zgromadzimy tak wiele osób, jak tylko to możliwe. Social media pomimo swoich ograniczeń i panujących zasad są znakomitą okazją do rozwijania społeczności. Dzięki temu udało nam się podjąć wiele ciekawych inicjatyw i zamierzamy to kontynuować.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Romulus
    22 grudnia 2022, 16:35

    Za co ban? Facebook za różne durne rzeczy potrafi usunąć stronę, ciekaw jestem, co teraz wymyślił