Włoskie media ujawniają wymianę zdań między Mourinho, a Serrą

Dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport ujawniło fragmenty wymiany zdań między Jose Mourinho a sędzią technicznym Serie A, Marco Serrą.

fot. © asroma.com

Wymiana zdań z Marco Serrą – który we wtorek wieczorem był czwartym sędzią podczas spotkania Cremonese-Roma – kosztowała Jose Mourinho zawieszenie na dwa mecze i karę grzywny. Dziś Corriere dello Sport przybliża kulisy konfrontacji.

Według włoskiej gazety Serra szydził z Mourinho podczas wtorkowego meczu, wielokrotnie wskazując Special One, aby zachował spokój: „Idź do domu, wszyscy robią Cię w ch*ja”.

Na co Mourinho odpowiedział: „Uważaj na siebie, lepiej uważaj na siebie”.

Po otrzymaniu czerwonej kartki od arbitra głównego Piccininiego, Mourinho opuścił linię boczną krzycząc: „Powinieneś jego odesłać, nie mnie!”.

Po zakończeniu spotkania, Mourinho (za pozwoleniem) wszedł do szatni sędziowskiej, aby skonfrontować się z Serrą. „Jeśli masz jaja, jeśli jesteś mężczyzną, powtórz to, co powiedziałeś mi na boisku, wtedy musisz przeprosić i możemy to tak zostawić”.

Na co Serra odpowiedział: „Przepraszać za co? Nie muszę nikogo przepraszać. Nic nie powiedziałem”.

Włoska gazeta donosi, że po tym incydencie Mourinho stracił rozum i zaczął krzyczeć w szatni sędziowskiej. „Kłamca! Jesteś kupą gówna! Powinieneś się wstydzić. Staram się nie myśleć, że jesteś z Turynu i nie chcesz, żebym siedział na ławce rezerwowych w niedzielę wieczorem” – powiedział, odnosząc się do zbliżającego się niedzielnego meczu ligowego z Juventusem.

Serra podobno odpowiedział sarkastycznym tonem: „Oto jest. To właśnie spodziewałem się usłyszeć od ciebie. Wiedziałem, że wymyślisz tę historię”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  2 marca 2023, 11:36

  Józku hehe ale dałeś się wykiwać.

 • scythese
  2 marca 2023, 11:57

  Tyle lat w branży i nadal taki żywioł

 • Adamus
  2 marca 2023, 13:42

  Zagrzał się jak DDR lub Totti , dobrze płaskiego sędzia nie dostał

 • zajc
  2 marca 2023, 14:33

  Niech Jose siedzi w busie pod Olimpico to wygramy. Z Interem na wyjeździe podziałało.