Wijnaldum w kierunku pożegnania. Złość wśród kibiców

Nie wiadomo czy jutro zagra. Pewne jest, że jego przygoda z Romą dobiegła końca, a pożegnanie na pewno nie będzie należeć do najlepszych.

fot. © asroma.com

Georginio Wijnaldum przybył jako drugi klejnot (po Dybali) kampanii transferowej Giallorossich i odejdzie bez najmniejszego żalu ze strony kogokolwiek.

Tak, bo to zdjęcie, na którym widać go z rękami za plecami podczas rzutów karnych, wprawiło kibiców Romy w furię. Wijnaldum jako jedyny nie rzuca się w typowy dla drużyn uścisk podczas rzutów karnych, jakby chciał podkreślić swoją obojętność na wynik końcowy.

Wiadomo, jak duży wpływ miała kontuzja w sierpniu (złamanie kości piszczelowej). Ale wiele osób w Trigorii jest przekonanych, że decyzja o niepoddawaniu się operacji i kontynuowaniu leczenia zachowawczego nie przyniosła oczekiwanych efektów. Tym samym Wijnaldum pozostanie rozczarowaniem, na które złożyły się 22 mecze, z 2 golami i jedną asystą. Z pożegnaniem, do którego dojdzie jutro, któremu być może będą towarzyszyć gwizdy

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Omen
  3 czerwca 2023, 13:18

  Przeszedł na stojąco obok meczu w finale, niestety.
  W ciągu sezonu wyglądał natomiast jak starszy brat Camary. Nienajgorszy, ale też niedokładny, nieokrzesany i niedecydujący.
  Zupełnie nie tego po nim oczekiwaliśmy.
  Rozumiem brak formy po kontuzji, ale samo podejście do gry to jakaś porażka. Stary syty lis, swoje już wygrał z innymi ekipami i jakiś tam finał LE z Romą nie był wystarczającym powodem by dać z siebie serducho na boisku.
  Szybko o nim zapomnimy. Bo i o czym tu pamiętać…

  • Totnik
   3 czerwca 2023, 13:19

   Dobrze że nie wpadliśmy na pomysł go kupić.

  • Omen
   3 czerwca 2023, 13:26

   O dokładnie! Teraz mielibyśmy kolejny przepłacony balast na pokładzie którego nikt nie chciałby od nas odkupić.

 • ddrosiu
  3 czerwca 2023, 13:41

  Karsdorp za nie bycie zjednoczonym z drużyną został zrugany od góry do dołu w mediach (:

  • Adamus
   3 czerwca 2023, 14:47

   Ale zostało mu wybaczone bo teraz już jest zjednoczony jako syn marnotrawny :) klęknął , pocałował pierścień swojemu Panu i jest git :D

  • Totnik
   3 czerwca 2023, 15:23

   Albo po prostu nikt go nie chciał kupić :D

 • hako
  3 czerwca 2023, 16:27

  Jeśli wróci do Feyenoordu, to wszystko będzie jasne

 • buker7
  3 czerwca 2023, 16:47

  Wijnaldum to najemnik po którym już wcześniej było widać że ma wywalone. Niech wypieprza. Taki Bove zjada go na śniadanie

 • Canis
  4 czerwca 2023, 20:50

  Fajny ten Wijnaldum. Taki niezadobry 😁😂