W Holandii pewni osiągniętego porozumienia

Trwają negocjacje między Romą i PSG i wciąż toczą się, zdaniem włoskich dziennikarzy, przy podziale zarobków gracza między kluby. Z kolei w Holandii są pewni osiągniętego porozumienia.

fot. © en.psg.fr

Georginio Wijnaldum, jeśli nie dojdzie do sensacyjnych zwrotów akcji w ostatniej chwili, powinien zostać najbliższym nabytkiem Giallorossich. Od kilku dni media donoszą o negocjacjach między Romą a PSG.

Dziś od rana mówi się, że kluby nadal negocjują podział zarobków w trakcie wypożyczenia 31-latka do Rzymu. Jak podał w południe Gianluca Di Marzio, strony nie mogą się pogodzić co do ostatniego miliona euro brutto, które PSG chce, aby płaciła Roma lub też by zrezygnował gracz oraz bonusów. Z kolei zdaniem holenderskiego portalu ad.nl strony osiągnęły porozumienie, a gracz przybędzie do Trigorii na zasadzie wypożyczenia z przymusem wykupu po określonej liczbie występów. Inne media podawały z kolei wcześniej, że przymus kupna będzie związany z awansem Romy do Ligi Mistrzów. Sytuacja jest rozwojowa i jeszcze dziś powinny pojawić się kolejne nowości.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • scythese
  31 lipca 2022, 21:13

  Matić, Celik, Dybala, Wijnaldum, Belotti to byłoby mercato z kosmosu w dodatku za śmieszne pieniądze. 10/10

  • Canis
   1 sierpnia 2022, 02:05

   Też tak uważam.

  • ANTI7AZIALE
   1 sierpnia 2022, 03:17

   Zgadzam sie

 • riss
  31 lipca 2022, 21:23

  Oby tak było, bo zaczyna to wyglądać kozacki, najmocniejsze Mercato w serie A, tym bardziej że Pogba wypadł już na 2-3 miesiące spokojnie.