W Bułgarii bez Abrahama i Karsdorpa

Zespół Giallorossich wylądował w Bułgarii, gdzie zainauguruje jutro rozgrywki Ligi Europy. Z Ludogoretsem nie zagrają na pewno m.in. Abraham i Karsdorp, którzy pozostali w Trigorii w związku z drobnymi problemami fizycznymi.

fot. © asroma.com

Zespół Giallorossich wylądował dziś po południu w Bułgarii, gdzie jutro o tej porze rozpocznie mecz Ligi Europy z Ludogoretsem Razgrad. W składzie drużyny dojdzie z pewnością do zmian.

Tych należy się spodziewać w stu procentach na prawym skrzydle i na środku ataku. Do Bułgarii nie polecieli bowiem Abraham i Karsdorp. Anglik zakończył spotkanie z Udinese z drobnym problemem z barkiem i zostanie oszczędzony, aby być gotowym na ligową potyczkę z Empoli. Drobne problemy fizyczne dopadły też byłego gracza Feyenoordu. W Bułgarii Mourinho nie skorzysta też z Kumbulli, El Shaarawyego, Zaniolo, Wijnalduma i Darboe.

O 18:30 rozpocznie się konferencja przedmeczowa z udziałem Mourinho i Svilara.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  7 września 2022, 18:37

  To może być wesoły mecz z tymi rezerwowymi…

 • ANTI7AZIALE
  7 września 2022, 19:29

  Poszedl typ u mnie na remis 1-1…😬 My takie mecze musimy rozegrac z takim chujowym wynikiem zeby potem zdobyc 🏆😎

 • Frosti
  7 września 2022, 19:40

  Może też być tak, że podali do wiadomości "drobne problemy fizyczne", żeby nie było, że Mou chce ich odstawić na jeden mecz ;)

 • samber
  8 września 2022, 16:08

  Ale jakie rezerwy? Rezerwy to mamy w Pirmaverze, a tu mamy zawodników których należy traktować jako pełnowartościowych (tym bardziej że Mou z Pinto przewietrzyli szatnię z niechcianych). Mamy pełne prawo wymagać i oczekiwać że zagrają i wygrają. Nie interesuje mnie kto nie został powołany, bo od tego mamy ławkę żeby grali a nie tylko odcinali kupony.