Vigorelli w Londynie. Trwają rozmowy

Agent Zaniolo, Vigorelli, przebywa w Londynie, gdzie szukać będzie ofert dla piłkarza, a także dla Giallorossich. Nicolo Zaniolo, podają dziennikarze, nigdy nie był tak blisko odejścia z Romy.

fot. © asroma.com

Nicolo Zaniolo został oficjalnie wystawiony na sprzedaż, podają od kilku dni media. Gracz i Roma nie dogadali się co do odnowienia kontraktu, a styczeń jest ostatnią szansą na zarobienie sensownych pieniędzy z jego sprzedaży przy fatalnej kondycji finansowej klubu, która pogorszyła się diametralnie przy dużych wydatkach na kontrakty i transfery w ostatnich dwóch latach, w konfrontacji z brakiem Ligi Mistrzów. 

Ja podał wczoraj w nocy dziennikarz, Paulo Bargiggia, Claudio Vigorelli, agent Zaniolo, przebywa w Londynie, a jego celem jest zdobycie dla Romy oferty zgodnej z oczekiwaniami Giallorossich. Pierwszy w kolejce jest Tottenham, choć Roma żąda 40 mln euro. Fabrizio Romano i Gianluca di Marzio potwierdzają, że klub z Rzymu wystawił piłkarza na sprzedaż.

Według Gazzetta dello Sport propozycja Tottenhamu jest bardzo daleka od żądań Giallorossich. Anglicy mieli zaoferować wypożyczenie z przymusem wykupu jeśli awansują do Ligi Mistrzów, a piłkarz rozegra określoną liczbę meczów. Dodatkowo transakcja miałaby się zamknąć na maksimum 20 mln euro. Il Tempo donosi z kolei, że z zainteresowania wycofał się Arsenal, który pozyska Trossarda z Brighton.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Werewolf
  20 stycznia 2023, 11:12

  Obecny Zaniolo to może skusić Fulham albo Leeds, myślę, że raczej nikt go nie łyknie, a żeby jeszcze to było w okolicach 40 baniek to już w ogóle… Z drugiej strony to Premier League i tam często gaszą pożary sianem, jak widać na przykładzie Chelsea, więc może się okazać, że jakiś West Ham wyskoczy z taką kwotą, albo Newcastle uzna, że mają trochę drobnych i warto w niego zainwestować. Lecz szanse raczej małe.

 • ANTI7AZIALE
  20 stycznia 2023, 11:27

  Ale koles mnie zawiodl😗

 • Il capitano 10
  20 stycznia 2023, 12:08

  Żeby się tylko nie okazało że odzejdzie gdzieś na wypożyczenie z prawem do wykupu za 15 mln

 • Adamus
  20 stycznia 2023, 12:45

  Kurcze, jestem mocno zaskoczony

 • mold
  20 stycznia 2023, 14:19

  Za porządny hajs który przeznaczony zostanie na Smallinga, Dybale i może jakieś zastępstwo? Tak!

 • Piotrek81
  20 stycznia 2023, 14:41

  Trzymam kciuki

 • irekxsoberxASR
  20 stycznia 2023, 17:26

  Życzę mu sukcesów i bogatego nabywcy ale w PL obrońcy go zmasakrują

 • samber
  20 stycznia 2023, 19:04

  Przesadzacie. Zaniolo przychodził do nas jako kto? Podpowiem, jako nikt, tzw. kolejna nadzieja włoskiej piłki. Zawodnik za którego daliśmy jakieś 5 mln. Więc nie bardzo rozumiem czego się po nim spodziewacie. Miał u nas swój wystrzał i dzięki temu cena trochę podskoczyła, ale to nadal ten sam zawodnik. W jego przypadku podobnie jak z innymi problemem są zarobki i aspiracje finansowe zawodnika. Angole są w stanie zaspokoić jego pęd na kasę i wcale nie będzie to dla nich jakiś uciążliwy kontrakt.

 • Canis
  21 stycznia 2023, 13:42

  Wygłoszę niepopularną pewnie opinię. Zaniolo jest, jak dla mnie, jednym z trzech przekleństw Romy, obok Kapitana Kapcia i Abrahama. Nie dość że furę kasy zarabiają, to chooja wielkiego grają. Dlatego odejście Zaniolo, to będzie dla mnie miła wiadomość.