Ultrasi Romy przeciwko Zaniolo: „Tchórze i zdrajcy muszą odejść”.

Nicolo Zaniolo nie będzie miał łatwego życia w Romie. Kibice po raz kolejny w ostatnich dniach zamanifestowali swój sprzeciw wobec piłkarza.

fot. © asroma.com

Ultrasi Romy po raz kolejny skierowali swój protest przeciwko Nicolo Zaniolo, którego decyzja o zaprzestaniu gry w klubie i odrzuceniu jedynej oferty, która dotarła do Romy, postawiła go w centrum spekulacji i krytyki ze strony kibiców Giallorossich.

Po sobotnim transparencie, który pojawił się przed Koloseum: „Zaniolo zdrajca, gówno bez honoru”, wczoraj przed bramami obiektów treningowych Romy, kibice wywiesili drugo transparent: „Tchórze, zdrajcy i chciwi ludzie muszą opuścić Trigorię… bezwarunkowe wsparcie tylko dla tych, którzy szanują nasze barwy”.

Tymczasem po meczu z Napoli, Mourinho po raz kolejny odniósł się do Zaniolo, tym razem w niebezpośredni sposób: „Chcę takich ludzi, chcę ludzi, którzy chcą grać dla Romy i którzy są do dyspozycji. Kiedy nie czujesz się dobrze w rodzinie, musisz odejsć, musisz znaleźć rozwiązanie. Rodzina jest dla tych, którzy chcą z nami zostać”.

 

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • irekxsoberxASR
  30 stycznia 2023, 14:11

  Jak się nic nie zmieni to nie ma już dla niego miejsca w Romie

 • Quattro
  30 stycznia 2023, 15:23

  A gdzie info, że 15 jełopów mu zrobiło wjazd na chatę? Transparenty ok, ale kuwa, wszystko ma chyba swoje granice?

  Edit: no dobra, już znalazłem osobny post. Sorki :*

 • mold
  30 stycznia 2023, 18:08

  Ewidentnie wypychają go z klubu wszyscy. Mam wrażenie ze w samej drużynie tez już go skreślili. Czy dobrze? Myślę ze tak.

 • Canis
  30 stycznia 2023, 21:05

  Normalny klub, to by potępił takie wybryki gówniarstwa i poprosił o uszanowanie życia prywatnego piłkarza, no ale przecież najważniejsze jest wypchnąć niepotrzebnego typa z klubu a jak nie chce odejść, to mu obrzydzić życie do granic zdroworozsądkowych. Byle się nie zdarzył imbecyl co przekroczy wszelkie granice. Ja oczywiście rozumiem obie strony, bo obie strony dbają o swój interes. Nie rozumiem trzeciej strony, bo trzecia strona to już bandyterka. Nie rozumiem też zachowania klubu, którego nie stać na odrobinę moralnego zachowania.

  • SilesiaRoma82
   31 stycznia 2023, 18:26

   Taki mają klimat we Wloszech. Co ma Klub do tego co robią kibice?? Normalny Klub to by potępił??? Widać, ze to nienormalny Klub. Co Ty w ogóle pierd…??