Ultimatum dla Karsdorpa

Trwa spór na linii Karsdorp-Roma. Obrońca Giallorossich nie pojawił się w Trigorii po wznowieniu treningów, ani nie wyleciał z resztą drużyny na tourne do Japonii. Holender zgłosił, że zmaga się z problemami psychologicznymi, co potwierdził jego lekarz. Roma zażądała, aby gracz stawił się w Rzymie, by sama mogła ocenić sytuację.

fot. © asroma.com

Roma podobno postawiła Rickowi Karsdorpowi ultimatum po jego wielokrotnej nieobecności na treningu zespołu.

Holender odmówił udziału w niedawnych sesjach treningowych Romy i nie pojechał z podopiecznymi Mourinho do Japonii po jego sporze ze Special One z początku miesiąca.

Stołeczny klub skontaktował się z zawodnikiem i jego przedstawicielami w celu wyjaśnienia sytuacji, oferując dalsze badania medyczne po tym, jak były gracz Feyenoordu wyjaśnił swoją nieobecność zaświadczeniem psychologa wskazującym na „problemy psychologiczne”.

Karsdorp jednak odrzucił tę ofertę i zamierza na razie pozostać w Amsterdamie. Z drugiej strony Roma postawiła mu ultimatum, donosi Corriere dello Sport, żądając, aby odwiedził Trigorię przed końcem tygodnia, aby uniknąć dalszych napięć i potencjalnych kar.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  23 listopada 2022, 12:39

  Ale smród się z tego narobił …

 • buker7
  23 listopada 2022, 13:24

  Ja tam się nie dziwie Karsdorpowi. Jak sie traktuje piłkarzy jak gówno, to potem takie akcje wychodzą. Tami Paralityk przez całą runde kopie się po czole i nikt mu nie kazał szukać nowego klubu.

  • SilesiaRoma82
   23 listopada 2022, 14:46

   Bardzo dobrze Jozek zrobił. Szatnia jest trzymana krótko. Widać tez, że Jozek ma pełne wsparcie i zaufanie włodarzy. Przypomnę Ci tylko,że Karsdroop pobiera grubą kapustę z kasy klubu, za zapoerdalnie do upadłego. Rozumiesz to??

  • Romulus
   23 listopada 2022, 15:04

   Pobiera grubą kasę, ale jest pracownikiem, nie niewolnikiem, więc na szacunek zasługuje. Czy opierdalał się na treningach i robił smród? Nie sądzę, ale możliwe – tylko że nawet w takiej sytuacji brudy powinno się prać po cichu, a Mou po raz kolejny znajduje sobie kozła ofiarnego, publicznie miesza go z błotem i obniża wartość zawodnika, szkodząc w ten sposób klubowi. Karsdorp być może zachował się nieprofesjonalne, natomiast Mourinho na pewno

  • Totnik
   23 listopada 2022, 18:04

   A Józek to pracuje za darmo ??

 • Junkhead
  23 listopada 2022, 15:29

  To najpierw każą mu szukać sobie klubu a teraz się dziwią że ma ich gdzieś? xd

  • RomanoItaliano
   23 listopada 2022, 22:56

   No i? Przecież kontrakt go dalej obowiązuje.

 • Prezes
  23 listopada 2022, 16:47

  Na ten moment raczej stanął bym po stronie Ricka, nie zrobił kompletnie nic żeby tak go potraktować, jeśli się nie starał w meczach, treningach to ławka, rozmowa, jeśli nic nie przynosi efektów to szukanie nowego klubu, ale wszystko wewnątrz kubu. Ale nasz potężny trener wybrał rozwiązanie w stylu szefa polskiego januszexu.

 • irekxsoberxASR
  23 listopada 2022, 18:07

  Jadą po nim a później chcą żeby jechał na tourne po Japonii…nie dziwie się Rickowi zupełnie

 • viaditrigoria
  23 listopada 2022, 18:27

  Tylko patrzec jak Mou znajdzie sobie kolejnego kozla ofiarnego, on tak robil w kazdym klubie ktory trenowal…. Teraz niech placi Karsdorpowi ze swojej pensji

 • Felek
  23 listopada 2022, 19:30

  Hmm, ale Jose w końcu sprecyzował o kogo chodziło? Nie chcę bronić Jose bo cały zespół gra kupę, ale wydaje mi się że po meczu przeprowadzona była jakaś pogadanka i coś Rick odpierdzielił.

  • riss
   23 listopada 2022, 21:47

   Podobnie uważam mogła być jakaś pyskówka na linii Jose – Rick, mogło to odbyć się w szatni, chłopaki słyszeli i żeby Jose wyszedł z twarzą z sytuacji bo jednak jest ich trenerem i musiał pokazać innym że nie ma żartów. Trener musi mieć autorytet, musiał zareagować i wyrzucić go z klubu, Jose zachował twarz w szatni. My wszystkiego nie wiemy, ale tak mi to wygląda, wątpię że dowiemy się coś tam się odjebało, bo na 100% piłkarze mają zakaz komentowania tej sytuacji.

 • lilninja
  24 listopada 2022, 09:45

  Kocham wasze komentarze. Raz mówicie że Panienki trzeba krótko trzymać a zaraz potem ze Jose za bardzo Ricka stresuje. Piłkarze robili co chcieli teraz klub chce większego profesjonalizmu to chyba oczywiste że będą dymy i problemy. Nie każdy chce się dostosować a jeśli Karsdorp odczuwa za duża presję niech zredukuje swoje zarobki i odejdzie do niższych lig żeby nie być na świeczniku albo zmieni prace. Wiem że nie lubicie Mou i uważacie że jest kiepski ale jesli nasz Holender zamiast się dogadać i powiedzieć że ma słaba głowę i nie chce u nas grać ale czuje się pewnie żeby wystawić się na krytykę przed kibicami i całym klubem to chyba ma jaja… Jeśli chcemy top 4 to postawa taka jaka reprezentuje Rick jest nie do przyjęcia bo nie dość ze nie ma mentalności to w dodatku działa na szkodę klubu. Reasumując murem za Karsdorpem a Mou to sabotażysta

  • mold
   24 listopada 2022, 11:25

   Nikt nie jest murem za Karsdorpem, jak jest słaby i nie pasuje to out w styczniu, mógł go Mourinho odpalić w trzech poprzednich okienkach. Mourinho już drugi raz odpala zawodników przed styczniowym okienkiem i nie robi z tego tajemnicy w mediach. Jak to stawia klub? Lepiej się negocjuje jak się mówi publicznie, że XYZ jest na sprzedaż? Mourinho niby ma wyznaczać standardy profesjonalizmu? Jeżeli profesjonalnym jest obwinianie kilku zawodników za wyniki całej drużyny jak z Bodo to dziękuję.

  • lilninja
   24 listopada 2022, 12:09

   Przecież tu każdy wiedział że Rick jest specyficznym typem ze słaba psychika. Wydawało się ze odnalazł formę ale jednak coś tam jest dalej nie teges. Mold nie panikuj po Karsdorpa wielkiej kolejki nie ma każdy może obejrzeć jego powtórki ocenić czy mu się podoba czy nie i tyle. Problem polega na tym że my sprzedajemy piłkarzy którzy nie są wystarczający na Romę a nie że przerastają Romę jak np. Alisson, Salah czy Ninja. Zreszta myśle że chętni na niego będą bo ja osobiście lubię jego grę choć robi babole.