Trwają rozmowy na temat odnowienia kontraktu Zaniolo

Roma kontynuuje rozmowy z Nicolo Zaniolo w sprawie przedłużenia kontraktu po tym, jak podobno na początku tygodnia osiągnięto porozumienie z otoczeniem Bryana Cristante

fot. © asroma.com

Roma czyni postępy w sprawie przedłużenia kontraktu z Nicolo Zaniolo.

Teraz, według La Gazzetta dello Sport, stołeczny klub stara się, aby pomyślnie zakończyć negocjacje, które pozwoliłyby na zatrzymanie Zaniolo w stolicy Włoch do 2027 roku.

Dyrektor generalny klubu, Tiago Pinto jest w bliskim kontakcie z Claudio Vigorellim – agentem piłkarza – i obaj prowadzą rozmowy, dzięki którym Zaniolo stanie się jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w drużynie, podobnie jak Lorenzo Pellegrini i Tammy Abraham.

Roma chce wkrótce osiągnąć porozumienie, aby raz na zawsze odrzucić pogłoski transferowe łączące Zaniolo z innymi zespołami we Włoszech i za granicą.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • GracekRomanista1
    26 września 2022, 00:37

    Jestem za ale do tego powinni mu psychologa opłacić jeszcze to była by szansa na ponowne rozpędzenie kariery

  • samber
    26 września 2022, 23:56

    Jego głowy nic nie uleczy, taki będzie, co nie zmienia faktu, że może się poprawić taktycznie, chociaż łatwe to nie będzie. To typ indywidualisty, którego się uwielbia albo nienawidzi. Jednak jego szaleństwo wiele mam daje na boisku, bo reszta gra jakieś sztywne schematy łatwe dla obrońców.