Totti: Dybala jest fenomenem

Francesco Totti udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat dzisiejszego meczu o Superpuchar Włoch, Paulo Dybali, celów Romy, a także relacje ze Spallettim.

fot. © asroma.com

Francesco Totti udzielił wywiadu dla Sportmediaset przy okazji dzisiejszego meczu o Superpuchar Włoch, w którym zmierzą się ekipy Milanu i Interu. 

– To był zawsze piękny mecz do oglądania. Przed nami pojedyncze spotkanie między dwoma wielkimi drużynami, to też derby, a więc inne spotkanie od pozostałych. W takich meczach czy czujesz się dobrze fizycznie czy źle, odkładasz to zawsze na bok. Finał trzeba zawsze uszanować i grać w nim na sto procent.

Totti wypowiedział się też na temat Romy:

– Paulo jest fenomenem, graczem, który klasą przewyższa wszystkich, gdyż zawsze udowadniał swoją wartość. Cieszę się, że przyszedł do Romy, gdyż na to zasłużył i miasto zasługuje na piłkarza takiego kalibru. Czuje się to gdy gracze są nieco inni od pozostałych. On to pokazał zaliczając świetne występy. Cieszymy się mając go w Romie i liczymy na niego. Awans do Ligi Mistrzów jest głównym celem, mimo że wiemy, że nie będzie łatwo. Pierwsza czwórka gra dobrze, ale sezon jest długi, wciąż jest dużo punktów do zdobycia, drużyny są blisko siebie i może się zdarzyć wszystko. Mourinho chce wzmocnień? Każdy trener chce coraz bardziej konkurencyjnej kadry. Jeśli mówi to trener, miejmy nadzieję, że klub go zadowoli.

Na koniec odniósł się do relacji ze Spallettim, o którym powiedział ostatnio, że jest gotowy zawszeć pokój:

– Nie rozmawiałem z nim. Powiedziałem swoje w tej sprawie. Jeśli pewnego dnia do tego dojdzie, porozmawiam z nim tak jak rozmawiam ze wszystkimi.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.