Torino w styczniu po Shomurodova

W zeszłym sezonie było go mało, w tym jest go jeszcze mniej. W zeszłym roku wychodził w pierwszym składzie w meczu z Interem na Olimpico. W tym sezonie nie pojawił się jeszcze ani razu od pierwszej minuty. Eldor Shomurodov z pewnością będzie szukał rozwiązania swojej sytuacji w styczniowym okienku transferowym. Szansą dla niego może okazać się Torino.

fot. © asroma.com

Straciwszy Belottiego i Zaze, Juric nie ma nikogo. Formacja ofensywna Toro opiera się obecnie na Sanabri i Pellegrim. Jeden, którego charakterystyka jest dobrze znana i na pewno nie jest to charakterystyka egzekutora, a drugi, który kontynuuje drogę rehabilitacji po trudnościach napotkanych w Monaco i AC Milan.

Torino często kreuje wiele sytuacji, jednak ciągle brakuje im skuteczności. W składzie Granaty nie nie ma typowego lisa pola karnego. Klub będzie próbował rozwiązać tę sytuację latem i wśród faworytów do założenia koszulki Granaty wymienia się Shomurodova. Roma zapłaciła za niego 18 milionów, ale u Mourinho Uzbek ma problemy ze znalezieniem miejsca. Nawet w sezonie, w którym formacja ofensywna Romy przezywa wyraźny kryzys, Eldor gra jeszcze mniej niż przed rokiem. Torino – które na zmianę podąża za Petagną z Monzy i które ceni również Bovinga ze Sturmu Graz – cały czas monitoruje sytuacje Shomurodova i może złożyć konkretna ofertę już w styczniu. Piłkarzowi podoba się perspektywa dołączenia do Toro Jurica.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Il capitano 10
  20 października 2022, 17:41

  Obecnie pewnie Wielki Eldor by dal więcej niż Potężny Anglik

  • Totnik
   20 października 2022, 19:49

   Właśnie Abramsa im sprzedajmy :)

  • Canis
   20 października 2022, 21:19

   Przyłączam się do życzeń 😁

 • samber
  20 października 2022, 21:43

  Cóż, Eldor tylko gra słabo, natomiast Abraham w tym sezonie najzwyczajniej się błaźni. I to jest przykre.

 • scythese
  21 października 2022, 09:34

  Chciałbym go zobaczyć od początku w parze z Belottim

 • matekson
  21 października 2022, 17:19

  No ja też chciałbym zobaczyć go od początku ale może nie z Napoli bardziej wolałbym Zalewskiego za plecami Belottiego a wraca Rick ciekawe co wymyśli Jose dla mnie powinni wyjść Patricio – Rick Mancini Smalling Ibaniez Spina – Cristante Pelegrini – Zalewski Zaniolo – Belotti

  • samber
   22 października 2022, 09:32

   Z Napoli wyjdzie Abraham, bo jednym z kluczowych elementów gry będzie dzida na Abrahama, żeby zgrał na szybkiego partnera… tylko ch* nie ma Dybali nie ma szybkiego, ruchliwego lisa. Taktyka będzie wykonawców brak, tym bardziej że Abraham na boisk wygląda jakby całą noc jarał trawę z kumplami.