TMW: Ghisolfi pracuje nad Bellanovą

Raoul Bellanova ma być jednym z transferowych marzeń Daniele De Rossiego.

fot. © ogcnice.com

Roma kontynuuje obserwacje Raoula Bellanovy z Torino. Prawy obrońca znalazł się na liście Daniele De Rossiego, który o graczu rozmawiał z Ghisolfim i Liną Souloukou. 

Gracz Granaty nie jest jedynym, którego obserwują w ostatnich godzinach Giallorossich, ale pozostaje jednym z najbardziej pożądanych. Ghisolfi stara się znaleźć rozwiązanie, podaje tuttomercatoweb.com, aby wyjść naprzeciw żądaniom Cairo, które są bardzo wysokie: Toro oczekuje za swojego obrońcę, który zagra na Euro, 20-25 mln euro. Roma nie ma zamiaru płacić takiej kwoty i liczy na obniżenie ceny poprzez włączenie do transakcji jednego lub dwóch młodych graczy Primavery. Od Joao Costy i Pagano po Oliverasa i Manniniego, jest wielu piłkarzy, którzy czekają na skok do profesjonalnej piłki. Niektórzy zostaną w Trigorii, inni odejdą na wypożyczenia, jeszcze inni mogą stanowić częściową zapłatę za Bellanovę.

Znalezienie porozumienia z Torino nie będzie możliwe, podaje portal, dlatego Ghisolfi obserwuje też Tiago Santosa z Lille i Guelę Doue z Rennes. O tym ostatnim donosił wczoraj Gianluca Di Marzio. Według niego Doue jest jedną z opcji. 22-letni Francuz z iworyjskimi korzeniami zaliczył w zeszłym sezonie 35 meczów w Rennes.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  13 czerwca 2024, 15:52

  Fajny grajek

 • Omen
  13 czerwca 2024, 18:31

  Podoba nam się, więc pewnie będzie soczysty niewypał xD

  • Totnik
   14 czerwca 2024, 05:40

   No nie no wiadomo że absolutnie nie wierzę aby trafił do Romy 🤣

 • As11
  13 czerwca 2024, 18:55

  Dopóki właścicielem karty jest Cairo, dopóty żadnego transferu nie będzie ;)

  • takitam
   13 czerwca 2024, 21:46

   Też mi się tak wydaje.
   Raczej nie lubi Romy.

 • scythese
  14 czerwca 2024, 10:47

  Bellanova to będzie wielka wtopa. Większa od Bruno Peresa.