El Shaarawy gotów obniżyć pensję, aby przedłużyć swój pobyt w Romie

Popularny "Faraon" coraz bliższy powrotu na boisko po tym, jak opuścił kilka ostatnich tygodni z powodu kontuzji. Włoski skrzydłowy gotów jest obniżyć swoje wynagrodzenie, aby przedłużyć kontrakt z Romą.

fot. © asroma.com

Stephan El Shaarawy powinien wkrótce wrócić na boisko. O sytuacji piłkarza pisze w dzisiejszym wydaniu Il Messaggero.

Jak donosi dziennik, El Shaarawy wszedł w ostatni rok swojego kontraktu, który wygaśnie w czerwcu przyszłego roku.

29-latek podobno chce kontynuować karierę w stołecznym klubie i dlatego otworzył się na możliwość obniżenia zarobków. To pozwoliłoby Romie zaoferować mu dodatkowy rok lub dwa lata kontraktu.

Gazeta jednocześnie zaznacza, że przyszłość gracza pozostaje niepewna i wiele będzie zależeć od kondycji fizycznej El Shaarawy’ego w przyszłości.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majinus
  25 września 2022, 20:56

  Fajny gość z tego Szarego, tylko że fizycznie to on już jest, jak to mówią, po drugiej stronie rzeki ;)

 • As11
  25 września 2022, 21:48

  Wiadomo, że drugich takich frajerów nie znajdzie. Ciągnie 3.5 bani netto, a nikt nie da mu więcej niż 1.5 (no chyba że jakaś Fiorentina :))

 • Adamus
  25 września 2022, 22:03

  Dalej już tylko Monza

 • irekxsoberxASR
  26 września 2022, 10:46

  Tak się przygotowuje po kontuzji ze w weekend balował na pokazie DG

 • edemon
  26 września 2022, 13:54

  Od powrotu, średnio na sezon strzela 3 gole i notuje 1 asystę. Ostatnio już nawet nie miewa przebłysków, także czas ze sceny zejść i dać szansę wykazać się komuś innemu.

 • Felek
  26 września 2022, 14:36

  Moim zdaniem na ławkę super sprawa, kilka ważnych bramek w zeszłym sezonie strzelił :)

 • Rymeryk
  26 września 2022, 17:56

  Dla mnie wielki, nespełniony talent. Facet zawsze miał przebłyski ale nigdy i nigdzie nie potrafił ustabilizować formy na wysokim poziomie. I wydaje mi się, że niezbyt mu na tym zależy.
  Natomiast czy powinien zostać? zalezy jaką kasę jest w stanie zaakceptować i jakie mamy opcje do znalezienia kogoś na jego miejsce…

 • samber
  26 września 2022, 23:51

  Nie podobał mi się pomysł sprowadzania go z Chin i nie podoba koncepcja nowej umowy. Grał u nas dobrze w pierwszym i ostatnim (przed Chinami) sezonie. Oprócz tego to miał jakieś tam fajne momenty, ale więcej frustrujących scen. Nie ma znaczenia czy to talent, czy nie. Nie widzę sensu pozostawiana takich zawodników, bo jego doświadczenie na nic się nie przekłada, a podobną jakość "przebłyskową" mogą nam dać młodsi i tańsi zawodnicy. Od piłkarza w jego wieku wymagam stabilności i równowagi w formie.

 • Barteq
  27 września 2022, 09:12

  Taką akcją Cristante tylko potwierdził moje słowa sprzed kilku dni – jemu bardziej leży bliskość pola karnego przeciwnika, a nie swojego. 4-3-3, 3-5-2 – taka forma sprawi że jego obraz w Romie będzie zupelnie inny.

 • Camiliano
  27 września 2022, 23:30

  Mimo wszystko ważne ogniwo klubu, zawsze warto mieć takiego rezerwowego na ławce a jeszcze kilka brameczek myślę dołoży choćby i z tymi ogórkami w LE żeby się Tammy zbytnio nie przemęczał xP