Spinazzola kontuzjowany. Z Atalantą bez Dybali.

Lewy obrońca Giallorossich usłyszał diagnozę, która najprawdopodobniej przekreśla szanse na wyjście na boisko w tym sezonie. Również Paulo Dybala ma problemy i nie zagra w Bergamo.

fot. © asroma.com

Daniele De Rossi stoi przed nie lada wyzwaniem, tracąc kluczowego zawodnika na trzy najważniejsze mecze sezonu. Leonardo Spinazzola nie będzie mógł wystąpić w nadchodzącym spotkaniu z Atalantą, a jego obecność w dwóch ostatnich kolejkach Serie A jest poważnie zagrożona. Piłkarz opuścił murawę już w 21. minucie meczu Bayeru Leverkusen przeciwko Romie z powodu kontuzji. Dzisiejsze badania instrumentalne potwierdziły uraz mięśnia zginacza prawego uda. Jeśli dodatkowo nie dojdzie do przedłużenia kontraktu, sezon Spinazzoli, a tym samym jego czas w Romie, może być już zakończony.

Z drużyną do Bergamo nie udał się także Paulo Dybala. W meczu o 6 punktów z miejscową Atalantą Roma będzie musiała radzić sobie bez niego, podobnie jak w ostanim spotkaniu z Leverkusen.

Komentarze

 • hako
  11 maja 2024, 16:32

  Forza Nico! Dostał chyba ostatnią szansę od losu :)

 • rafo
  11 maja 2024, 16:42

  Wygląda na to, że najważniejszy dla nas mecz sezonu, to będzie Atalanta-Leverkusen i wszyscy będziemy z Bergamo.

 • Totnik
  11 maja 2024, 16:47

  Uwielbiam gościa za Euro ale widać że kontuzje to Jego przekleństwo :(((( jedyny pozytyw że może Nico dostanie szansę i ją wykorzysta ??

  • SilesiaRoma82
   12 maja 2024, 08:57

   Dziś zagnamy amatora tatuaży.