Smalling: Mou zbudował z nami rodzinne relacje

Chris Smalling udzielił krótkiego wywiadu dla CBS Sports Golazo. 

fot. © asroma.com

Mourinho i Dybala.

– Mou jest kimś innym na boisku, a innym prywatnie. Jest bardzo dostępny i potrafi cenić jakościowych graczy, wiemy, że ma dobre relacje z graczami, którzy nie są łatwi w prowadzeniu. Zbudował z nami rodzinne relacje. Paulo jest szczególny, jest niesamowitym mistrzem. Jest mocniejszy niż myślałem. Jest jednym z kluczy do naszych wygranych.

Zespół?

– Jesteśmy bardzo zjednoczeni i walczymy jeden za drugiego.

Zakład z Abrahamem z derbów z poprzedniego sezonu.

– Założyliśmy się: Tammy powiedział mi, że strzeli dwa gole.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • ryniek
  21 marca 2023, 12:10

  Święty Papa Józef :)

 • M.A.X
  21 marca 2023, 14:35

  To że tajemnica sukcesu Romy kryje się w trenerze to jasne… Ale szczęśliwe losowania w europejskich pucharach też pomagają 😉😉😉😉

  • Taddei
   21 marca 2023, 14:44

   Czy wytłumaczyłbyś czym jest ten sukces? 5-te miejsce w tabeli mimo szczęścia iż innym klubom nie idzie? Czy jedyna wygrana Cremonense w sezonie z nami ? :)

  • Totnik
   21 marca 2023, 15:06

   Roma wygrywa geniusz Mourinho, Roma przegrywa winni piłkarze. Nie wiedziałeś ? :)

  • M.A.X
   21 marca 2023, 18:04

   Już tłumaczę chociaż wiem że niektórym mogę pisać 15 lat i . nadal nie zrozumieją. Derby są ważne ale jak ktoś cię spyta za 10 lat jaki był wynik meczu derbowego z Lazio w 2023 roku to zrobisz wielkie oczy i nie będziesz pamiętał. Z perspektywy czasu nie ma też wielkiego znaczenia czy sezon się kończy na miejscu 7 , 5 i tak dalej i tak dalej. Zobacz taki Tottenham byli w finale Ligi mistrzów, byli wicemistrzami Anglii grali bodajże w finale pucharu ligi i pucharu Anglii tego ostatniego nie jestem pewien. No i co im z tego przyszło?? Są pośmiewiskiem, wszyscy się śmieją że to klub który nigdy nic nie zdobędzie , bo pamięta się tytuły i trofea. Więc zapewniam cię że za 10 lat w 2033 jak ktoś cię zapyta kiedy klub zdobył ligę konferencji to mimo że niektórzy się śmieją że to puchar sołtysa to będziesz pamiętał. Jak za 10 lat ktoś cię zapyta kiedy Roma grała w finale Ligi Europy, bo finału jestem absolutnie pewien to będziesz pamiętał. A zrobienie finału europejskiego pucharu sezon po sezonie to już wyczyn który udaje się tylko kilku klubom w historii. Ten sukces jest na wyciągnięcie ręki , jest tak blisko że wręcz można już o nim mówić. Jeśli ktoś będąc kibicem klubu który przez 20 lat wcześniej prawie nic nie wygrał nie uznaje tego jako wielkiego sukcesu to chyba mu się strony pomyliły i powinien iść na stronę Realu Madryt.