Sky Sport: Felix w Cremonese

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Roma i Cremonese dogadały się co do transferu Afeny-Gyana, który odblokuje przybycie Belottiego. Roma i Fulham mają z kolei, według jednego z portali plotkarskich, wrócić do rozmów.

fot. © asroma.com

Jak podaje Gianluca Di Marzio ze Sky Sport, Roma i Cremonese osiągnęły wreszcie porozumienie odnośnie transferu Afeny-Gyana i gracz niebawem zasili szeregi beniaminka.

Strony dogadały się co do 6 mln euro plus 3 mln bonusów, a Roma ma też otrzymać 10% z ewentualnej przyszłej sprzedaży piłkarza. On sam podpisze z nowym klubem czteroletni kontrakt za 600 tysięcy euro rocznie. Odejście gracza z Ghany odblokuje nareszcie angaż Andrei Belottiego, który jest bez klubu i czeka na nowego pracodawcę od pierwszego lipca.

Tuttomercatoweb.com podaje z kolei, że Fulham i Roma pracują nad powrotem do rozmów w sprawie Kluiverta. Giallorossi zerwali rozmowy, gdyż uznali ofertę Anglików za śmieszną. Gdy ci proponowali kwotę w sumie około 14 mln euro (jakiej chciała Roma), ale tylko z prawem do wykupu, Tiago Pinto zażądał transferu definitywnego. W tej sytuacji Fulham zaproponowało zaledwie 3 mln euro i kolejne pieniądze płatne tylko w przypadku utrzymania, w sumie, razem z kwotą  wcześniej wymienionych 3 mln, mniej niż 10 mln. Negocjacje wrócą jednak na stół, gdyż Roma wie, że 23-latek dogadał się z angielskim klubem i innego wyjścia nie ma.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  24 sierpnia 2022, 17:59

  To już koniec pięknego snu Felixa Afery Gyana

  • abruzzi
   24 sierpnia 2022, 18:02

   Szkoda, że to nie jakaś wymiana, bo by można było, na wzór Interu, wziąć 20 baniek, choć Inter by pewnie wziął 30 (vide wymiana czerstwego Pellegriniego na Spinazzolę z zawyżonymi cenami o 15 mln). No ale i tak może być, bo nie widziałem przyszłości w tym gościu.

 • majkel
  24 sierpnia 2022, 18:09

  Kto by pomyślał, że przyjście Belottiego zostanie odblokowane przez Felixa. Ciężko chłopaka ocenić, bo może być typowym "meteorem" jak mawiają włosi o graczach, którzy szybko zaistnieli i jeszcze szybciej zgaśli. Być może zjadła go presja. Przykładem akcja ze Szachtarem gdzie świetnie się urwał, a później zaplątał się we własne nogi tracąc piłkę. Może być też tak, że jest zwyczajnie słaby. W żadnym innym meczu nie pokazał, że coś potrafi oprócz bycia dynamicznym. Wciąż jednak mówimy o bardzo młodym graczu. Kasa jednak fajna. Cremonese idzie all in. Zainwestowali w chłopaka i albo utopią kasę albo nieźle zarobią.

 • irekxsoberxASR
  24 sierpnia 2022, 18:12

  Problemem Afeny jest to ze kiwa się sam ze sobą i najwet najmniejszy wiatr go kładzie. Taki przecinak

 • romomaniak
  24 sierpnia 2022, 18:14

  Dziękujemy za wszystko i powodzenia w dalszej karierze.
  Mamy obecnie w primaverze jakiegoś obiecującego napastnika?

  • Omen
   24 sierpnia 2022, 18:24

   Jest Satriano ale początki miał takie sobie.

 • Burdisso
  24 sierpnia 2022, 21:02

  Z jednej strony szkoda bo może za parę lat 2-3 odpalić.. z drugiej strony nie mamy czasu żeby go ogrywać bo na walkę o top 4 to się Arena nie nadaje. Zobaczymy czy Belotti da radę bo jest z niego harpagan ale czy u nas odpali jako Joker to zobaczymy.