Shomurodov i Vina naciskają na odejście z Romy w styczniu

Dwójka graczy miała poprosić Romę o możliwość opuszczenia stolicy Włoch w nadchodzącym mercato. Klub nie będzie robił problemów z odejściem, ale pod warunkiem, że wpłyną oferty definitywnego transferu. Wypożyczenie nie będzie brane pod uwagę.

fot. © asroma.com

Styczniowe mercato może okazać się bardzo gorące dla Romy, ponieważ stołeczny klub chce dokonać wzmocnień i ewentualnie rozstać się z graczami wykluczonymi z rotacji przez Jose Mourinho.

Według Il Messaggero, napastnik Eldor Shomurodov i obrońca Matias Vina naciskają na styczniowe odejście w poszukiwaniu większej ilości szans dla siebie w innym klubie.

Biorąc pod uwagę ograniczone możliwości w barwach Giallorossich, obaj gracze zakomunikowali swoim agentom, że wolą opuścić stolicę Włoch w nadchodzącym okienku transferowym.

Roma zgodziła się spełnić ich życzenie, ale tylko pod warunkiem definitywnego transferu w obu przypadkach: klub nie weźmie pod uwagę żadnych propozycji wypożyczenia.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Adamus
  15 listopada 2022, 18:32

  Obaj przepłaceni i za dużo zarabiają, trudne zadanie do zrealizowania

 • lilray
  15 listopada 2022, 18:46

  Brawo za ambicje, której wielu osobom brakuje

 • Cave Wolf
  15 listopada 2022, 19:14

  Mam nadzieję że uda się ich jak najszybciej szprzedać ;)

 • samber
  15 listopada 2022, 22:24

  Shomurodov podobał mi się w pierwszych meczach, a potem to już wiadomo. Ale jak on się może czuć jak pierwszymi wyborami są Abraham i Belotti? W czym są od niego lepsi? Grają tak samo słabo.

 • ryniek
  16 listopada 2022, 00:30

  Dwa srogie transfery za spore pieniądze 🤣 nie zrozumiem tego transferu eldora za taki chory hajs tym bardziej, że to była wola Józefa 🤡Sprzedawać bez bólu. Znów się robi długa lista do sprzedaży a podobno już większość szrotu została wytransferowana to mamy teraz dużo nowego gruzu do pozbycia się a jeszcze wróci kilka twarzy z wypożyczeń. Dramat

 • SilesiaRoma82
  16 listopada 2022, 02:44

  Więc zadam pytanie do expertow, którzy cisną Jozkowi. Kim chop ma grać??? Kogo ma dać na napad a kim grac w pomocy???

  • ryniek
   16 listopada 2022, 10:29

   Sam część tych zawodników ściągał więc mówienie że nie ma kim grać jest chore zawsze Józef najbiedniejszy sam ściągnął takie tuzy jak Matic belotti camara edlor i się dziwi że nie ma kim grać jak oni prezentują poziom Sampdorii

  • adrian
   16 listopada 2022, 12:30

   Ma grać tym co ma, jak to mu nie wystarcza i do wejścia Dybali ciśnie nas Torino to może trzeba było sprzedać cały skład, kupić cała paczkę z Torino i do tego dokoptowac Dybale i rozumiem że wtedy Mourinho miałby większe możliwości a i finanse by się poprawiły. Z nami każdy leszcz gra jak równy z równym, czy to w SerieA czy w Europie. Można odnieść wrażenie że mamy skład na poziomie strefy spadkowej ale wielki Jose robi z nim top 10 i to już sukces.

  • SilesiaRoma82
   16 listopada 2022, 23:42

   Adrian i Ryniek zluzujcie guma w batkach!! To nie jest wina Jozka, że Bellotii nie potrafi strzelić karnego!! To nie jego wina, że Abrams jest prze słaby w tym sezonie. Jozek odpowiada za wyniki. Z tymi grajkami bez formy i kontuzjami, mamy 6okt straty do drugiego i 3 do 4 placu, więc nie jest źle. Przestańcie już wreszcie pierdolic.

 • riss
  16 listopada 2022, 05:59

  Jeden podstawowy problem, jak Wini złapał kontuzje to trzeba było sypnąć kasą na Fratessiego. Przyszedł Mady ok, nie jest zły, ale chłop się musi jeszcze sporo nauczyć. Fratessi to młody gość, ale to jest transfer must have do środka pola, wybaczcie ale Cristante i Matic kompletnie bezużyteczni, chodź ten drugi o dziwo w końcówkach meczów potrafi pozytywnie zaskoczyć.

 • adrian
  17 listopada 2022, 08:53

  A za formę graczy to kto odpowiada? Watykan, NASA czy wina Tuska? To że piłkarze wyglądają jak pokraki w tym sezonie to jest wszystko skutek a nie przyczyna. Słabe przygotowanie, brak pomysłu na grę, w efekcie ciężkie nogi, męczarnie w każdym meczu i brak swobody w grze. Jak zawodnicy mają nabrać pewności siebie skoro z najgorszymi łachmanami walczymy na noże. Takie nie jest źle to słyszymy tu od kilku sezonów, później kończy się na 6 miejscu. Ostatnio twierdziłeś że z Torino na pewno wygramy, można stawiać gruba kapuchę, teraz twierdzisz że nie jest źle, jesteśmy krok od epizodów.

  • SilesiaRoma82
   17 listopada 2022, 21:33

   Kolego postaw grubą kapustę, na przegraną w kolejnym szpilu. Zarobisz!! Ale proszę, przestań już plakac jak to Jozek kulawy i wszystko jego wina. Mozesz to zrobić??