Również Lazio zainteresowane Frattesim

Lokalny rywal Romy, Lazio, dołącza do grona klubów zainteresowanych pomocnikiem Sassuolo, Davide Frattesim.

fot. © sassuolocalcio.it

Davide Frattesi pozostaje celem transferowym Romy na lato. Piłkarz, który do niedawna utrzymywał, że interesuje go tylko transfer do Giallorossich, w ostatnim czasie zmienił jednak ton wypowiedzi.

W wywiadzie sprzed kilku tygodni, Frattesi przyznał, że „nie czeka już na Romę”, choć jak się okazuje, ciągle są szanse, że ostatecznie i tak wyląduje w Rzymie, bowiem zainteresowanie graczem wykazało Lazio.

Pomocnik Sassuolo był łączony z przeprowadzką do Giallorossich przez ostatnie kilka okienek – teraz piłkarz niecierpliwie czeka na swój letni transfer, a wśród zainteresowanych znajdują się kluby z Serie A i Premier League.

Według Il Messaggero, wśród potencjalnych zainteresowanych 23-latkiem, znalazło się również Lazio. Mówi się, że Maurizio Sarri jest wielkim fanem talentu Frattesiego i poinstruował Biancocelestich, aby spróbowali pokonać konkurencję w postaci Romy i Juventusu. Tutaj należy przypomnieć, że choć Frattesi jest wychowankiem Romy, to zanim do niej trafił, kilka lat spędził w sektorze Lazio.

W międzyczasie Sassuolo ma nadzieję na pojawienie się ciekawych ofert z zagranicy.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Omen
    31 marca 2023, 19:04

    Zupełnie by mnie nie zdziwiło gdyby tam trafił.