Również Brazylia zainteresowana Mourinho

Nie tylko Portugalia widzi Jose Mourinho w roli selekcjonera. Po rezygnacji Tite Brazylia również wyraziła swoje zainteresowanie Special One.

fot. © asroma.com

Z każdym dniem pojawiają się coraz ciekawsze doniesienia odnośnie osoby Jose Mourinho.

Według dzisiejszego wydania La Repubblica, wysłannik brazylijskiej federacji miał próbować skontaktować się z otoczeniem Mourinho. Jego zadanie? Przekonać Mourinho do przyjęcia roli selekcjonera.

Gazeta twierdzi, że Brazylia oczekuje odpowiedzi przed końcem stycznia. Guardiola i Ancelotti to także kandydaci, którzy są rozważani przez Seleçao.

Tymczasem według Corriere dello Sport, José Mourinho ma pozostać menedżerem Romy co najmniej do czerwca. The Special One nie spotka się z portugalską federacją, mimo że kontaktowali się z nim w ciągu ostatniego tygodnia.

Mourinho nie ma zaplanowanych spotkań na najbliższe dni: jego pobyt w Portugalii ma charakter ściśle osobisty, a trener Romy ma wrócić do stolicy po świętach Bożego Narodzenia.

Rzymski dziennik podaje, że Mourinho omówi swoją przyszłość w klubie z Danem i Ryanem Friedkinami pod koniec tego sezonu. Spotkanie posłuży ocenie sytuacji, rozwoju zespołu i możliwości jego dalszej poprawy.

Na razie portugalski trener chce kontynuować swoją pracę na poziomie klubowym i nie jest jeszcze nastawiony na rozpoczęcie nowej przygody w roli selekcjonera.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Totnik
    23 grudnia 2022, 17:41

    Hehe ktoś ma fantazje Brazyliana w wykonaniu antyfutbolu Józefa

  • delvecchio
    24 grudnia 2022, 01:35

    Każe grać na 0-0 lub 1-0 i będzie karał każdy przejaw finezji także Richarlison de Andrade ze swoimi przewrotkami może już się żegnać z kadrą XD