Roma zainteresowana Kiwiorem

Roma interesuje się młodym zawodnikiem ze Spezi, którego profil pasuje Mourinho do uzupełnienia formacji defensywnej. Tym samym do Nicoli Zalewskiego może dołączyć wkrótce kolejny Polak.

fot. © acspezia.com

Roma szuka kolejnych wzmocnień. Nowy napastnik został już zidentyfikowany. Będzie nim zapewne Andrea Belotti, który czeka jedynie na zwolnienie dla siebie miejsca w kadrze Giallorossich.

Zielone światło w przypadku „Gallo” powinno pojawić się nawet dzisiaj. Oprócz napastnika Roma potrzebuje również obrońcy. Nowe nazwisko w tym kontekście brzmi: Jakub Kiwior

Młody Polak jest zawodnikiem Spezi, w której występuje od zeszłego lata. Lewonożny, urodzony w 2000 roku, silny fizycznie (1,90m wzrostu), rozegrał bardzo dobry pierwszy sezon we Włoszech, czym przykul uwagę mocniejszych klubów w tym Milanu. Liguryjczycy szacują go na około dziesięć milionów (zarabia około 800 tysięcy euro), ale niektórzy młodzi ludzie, tacy jak Tripi i Volpato, mogliby zostać włączeni do operacji.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • hako
  19 sierpnia 2022, 11:38

  Nieźle się rozwija i drzemie w nim potencjał na sensowne zastąpienie Glika w kadrze, ale szkoda gdyby miał tutaj siedzieć na ławce kosztem rozwoju i regularnej gry w Spezii

 • Adamus
  19 sierpnia 2022, 11:43

  Już niedługo Polskie trio w Romie :D

  • Totnik
   19 sierpnia 2022, 13:53

   Trio?

 • sirWojciechVojas
  19 sierpnia 2022, 13:01

  Moim zdaniem z miejsca może wejść do podstawowego składa za naszych szpeców.

  • scythese
   19 sierpnia 2022, 13:19

   Bez przesady, nie mamy tak tragicznej obrony. Wierze ze Mancini i Ibanez są w stanie dokonać skoku jakosciowego w tym sezonie.

 • Adamus
  19 sierpnia 2022, 15:08

  Podciągnąłem Pawła Dybale pod Orła Białego Totnik :D