Roma wciąż śledzi Kiwiora

Z Romą po raz kolejny łączy się obrońcę Spezii, Jakuba Kiwiora. Po pierwszych plotkach, które pojawiły się latem. Giallorossi podobno należą do głównych zainteresowanych reprezentantem Polski.

fot. © acspezia.com

Jakub Kiwior ponownie łączony z Romą. Po pierwszych plotkach, które pojawiły się latem, dziś znów czytamy o zainteresowaniu ze strony Giallorossich.

22-latek gra już drugi rok w Serie A i przyciągnął uwagę wielu europejskich klubów – donosi calciomercato.com – w tym Milanu i West Hamu.

Spezia żąda obecnie około 18 milionów euro. Jednak do tej pory drużyna z Ligurii nie otrzymała żadnych ofert, choć imponujący rozwój Kiwiora w lidze włoskiej prawdopodobnie przyciągnie dalsze zainteresowanie w przyszłorocznym letnim oknie. Nie zapominajmy o Mundialu, który jest oknem wystawowym dla potencjalnych transferów.

Roma, która nadal szuka dodatkowego środkowego obrońcy, będzie monitorować sytuację.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • gennaroma
  28 września 2022, 13:01

  Oby, dobra wiadomość.Najlepszy przykład na to,że jeżeli chcesz czegokolwiek nauczyć się piłkarsko to wiej czym prędzej z tej nędznej i żenującej ekstraklasy. Wychował go anderlecht, póżniej spokojnie przez ligę słowacką do serie a, ale tam gdzie mógł i może grać.bardzo dobry przykład rozwoju

  • Adamus
   28 września 2022, 16:20

   Kawior przeżywa aktualnie dobry okres, ma formę ale dla dobra jego rozwoju, powinien jeszcze pokopać w Spezii żeby za szybko nie odbić się od większego klubu

 • Omen
  29 września 2022, 08:46

  "Roma wciąż śledzi Kiwiora" – nie ma żartów, na miejscu Polaka zgłosiłbym na policji że jest ofiarą stalkingu. No jak tak można w ogóle co?

 • delvecchio
  2 października 2022, 16:18

  No Kiwi dobra opcja ale jeszcze nie teraz