Roma postara się w styczniu o środkowego obrońcę

Według informacji zebranych przez portal calciomercato.com, Roma rozważy w styczniu pozyskanie kolejnego środkowego obrońcy. Nieoczekiwana i poważna kontuzja Wijnalduma z końca sierpnia, zwróciła klub ku innym celom w postaci alternatywy dla Holendra. Temat wzmocnień do defensywy ma wrócić w styczniu.

Ponieważ Ola Solbakken ma zostać głównym ofensywnym wzmocnieniem Romy w styczniowym oknie, stołeczny klub rozważa również wzmocnienie innych pozycji w składzie Mourinho po przerwie w rozgrywkach.

Jak donosi calciomercato.com, Giallorossi mogą postarać się ponownie o dodatkowego środkowego obrońcę, biorąc pod uwagę problemy z kontuzjami, które trapią Marasha Kumbullę i zaawansowany wiek Chrisa Smallinga.

Dyrektor generalny Tiago Pinto wkrótce wznowi swoje kontakty z różnymi agentami w całej Europie, którzy będą poszukiwać klubów dla swoich podopiecznych.

Roma priorytetowo potraktowała tę pozycję w letnim oknie transferowym, ale nieoczekiwana poważna kontuzja Giniego Wijnaldum zmusiła klub do poszukiwania odpowiedniego zastępstwa dla Holendra.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Barteq
  1 listopada 2022, 23:55

  Solbakken klepnięty. Oby przycisnęli Sasol o Frattesiego – nikt się nie zgłasza, zespół gra gorzej – cena mogła spaść. Co do środkowego obrońcy – tutaj powoli trzeba myśleć o naprawdę porządnym i perspektywicznym transferze za Smallinga.

  • ANTI7AZIALE
   2 listopada 2022, 02:24

   To MUS! Smalling jak sie wykolei bedzie padaka

 • Totnik
  2 listopada 2022, 07:17

  Obrońców dla Józka nigdy za mało :)

 • mold
  2 listopada 2022, 10:44

  Smalling może z Napoli się omsknął ale bez niego ta obrona straciłaby o wiele więcej bramek. Szkoda Kumbulli bo kontuzje nie pozwalają mu wejść na wyższy poziom i jesteśmy zmuszeni oglądać Manciniego.