Roma nawiązuje współpracę z MatchWornShirt

W ferworze ostatnich godzin okienka transferowego Roma nawiązuje kolejną współpracę, mającą na celu zbliżenie klubu z kibicami, a także działalność charytatywna.

fot. © asroma.com

Tym razem partnerem klubu został portal aukcyjny MatchWornShirt, dzięki któremu kibice Giallorossich będą mogli nabyć podpisane koszulki klubowe, noszone przez zawodników w trakcie spotkań, tym samym wspierając działalność charytatywna klubu. O rozpoczętej współpracy klub poinformował poprzez swoja stronę internetową.

„AS Roma z radością wita dom podpisanych, meczowych koszulek piłkarskich, MatchWornShirt, jako swoją nową oficjalną cyfrową platformę aukcyjną.

Pasja do ulubionej drużyny i miłość do piłki nożnej jest napędzana przez ekscytujące i wyjątkowe chwile wyryte w pamięci każdego fana. Celem MatchWornShirt jest uczynienie tych wspomnień niezapomnianymi i namacalnymi, pozwalając fanom na posiadanie kawałka historii klubu: platforma aukcyjna pozwoli fanom licytować koszulki meczowe zawodników AS Roma.

Fani Giallorossich na całym świecie nie tylko będą mieli okazję wejść w posiadanie autentycznej koszulki noszonej przez zawodnika, ale także wesprą cele charytatywne prowadzone przez Klub. Wybór koszulek noszonych podczas meczu AS Roma – Szachtar Donieck, pierwszego meczu zestawu wyjazdowego na sezon 2022-23, będzie dostępny do licytacji od dzisiaj. Kupując jedną z tych koszulek, pomożesz zebrać fundusze dla ofiar wojny w Ukrainie: wpływy z pierwszej aukcji przyczynią się do istotnej pracy, jaką UNHCR wykonuje na miejscu.”

„Za każdą koszulką kryje się historia i to jest cel MatchWornShirt, aby udostępnić fanom kawałek historii i przynieść go do domu” – powiedział Bob Zonderwijk, założyciel MatchWornShirt.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać nową erę dla fanów AS Roma i przybliżyć ich jak nigdy dotąd do klubu, który kochają”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • scythese
  31 sierpnia 2022, 16:56

  Nie uprane będą miały większą wartość ;D

 • krezus
  31 sierpnia 2022, 17:45

  te namokniete ściery od newbalance na pewno :D

  • Frosti
   31 sierpnia 2022, 18:46

   Za rok ta współpraca będzie miała więcej sensu :D

 • matekson
  31 sierpnia 2022, 21:52

  A to nie tak, że to niesie za sobą też to, że piłkarz nie może rzucić koszulki kibicom meczu?

  • Canis
   3 września 2022, 21:17

   Rzucone, namoknięte niubalansy mogą zabić kibica na trybunie.

 • Frosti
  1 września 2022, 07:11

  Sprawdziłem. Z meczu z Szachtarem są koszulki Abrahama, Dybali, Spinazzoli i chyba Pellegriniego. Wszystkie są podpisane. Najmniej obecnie warta jest koszulka Spiny – 360€

 • lilninja
  1 września 2022, 08:02

  Jak się pojawi Szary to kupię na pewno. W antyramę na ścianę do salonu akurat będzie :D