Roma leci do Algarve

Wiele spekulacji towarzyszyło ostatecznemu kształtowi kadry przed zgrupowaniem w Portugalii. Zarówno trener, jak i DS rozmawiali w ostatnich dniach, szczególnie zastanawiając się nad sytuacją Karsdorpa. Dzisiaj wszystko jest już jasne.

fot. © asroma.com

„Do Algarve pojedziemy praktycznie ze wszystkimi zawodnikami, nawet jeśli niektórzy nie są w stanie grać”. José Mourinho powiedział to w przeddzień wyjazdu do Portugalii, sugerując, że kadra będzie w komplecie. Mimo to sytuacja Karsdorpa, jak również Belottiego pozostawała niepewna.

Obóz treningowy Romy w Portugalii został oficjalnie rozpoczęty. Drużyna wyrusza z Fiumicino do Algarve, gdzie piłkarze przeprowadzą drugą część zimowego zgrupowania. Spore zainteresowanie towarzyszyło obecności lub nieobecności Ricka Karsdorpa, który ostatecznie jest obecny w kadrze. W składzie są także między innymi Georginio Wijnaldum, obecnie bliski powrotu do grupy i Andrea Belotti. Wylot tego ostatniego był wątpliwy do końca z powodu problemu z mięśniami. Jutro zespol rozegra pierwszy sparing z Cadiz CF.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • Totnik
  15 grudnia 2022, 19:26

  Józek mógłby już nie wracać :)

  • Il capitano 10
   15 grudnia 2022, 20:08

   i kto w jego miejsce ? :)

  • hako
   15 grudnia 2022, 20:19

   Wielki powrót Luśka 😉

  • Totnik
   16 grudnia 2022, 08:07

   Na 7-8 miejsce w tabeli wystarczy każdy Mariano Italiano za 10x mniejszy kontrakt

  • Il capitano 10
   16 grudnia 2022, 12:13

   A nie uważasz że o Romie dużo się mówi przez to że właśnie jest Mourinho i jeśli chodzi o sponsorów, kibiców zawodników to chyba lepiej dolozyc i zostawić Jose i zająć 8-10 miejsce niż zająć 8-10 miejsce z Mariano Italiano ?

  • RomanoItaliano
   16 grudnia 2022, 12:42

   Totnik z wypłatą Jose ma odwiecznie problem. Wiadome, że Jose przyciąga piłkarzy, sponsorów bardziej niż "Mariano Italiano", ale czy i ile na tym klub wychodzi to wiedzą tylko księgowi. Niestety za nazwisko się płaci i czy Jose robi wyniki czy nie to jedna sprawa, druga że przyciąga swoją osobą do klubu.

  • Totnik
   16 grudnia 2022, 15:04

   No właśnie widzą to księgowi czyli nikt nie ma danych na poparcie tej tezy. O klubie się mówi no i ? Są jakiekolwiek z tego korzyści ?
   Co przyciąga ? No i co z tego wynika ? Wielki Abraham za 40 milionów ? :)

  • ryniek
   16 grudnia 2022, 23:37

   dokładnie kogo taki jozef przyciągnął? to, że się mówi o Romie to przychodów z tego nie ma. Sponsorzy też jakoś się nie zabijają bo np. Toyotę to załatwił Fredkin a nie przez względy wizerunkowe betoniarza. Lepiej jakby rozmawiało się o Romie w kwestii fajnej gry a nie o wiecznych wymówkach betona.

 • takitam
  15 grudnia 2022, 20:17

  Spall :P