Roma finalizuje umowę Belottiego

Jak podaje Il Tempo, Roma rezerwuje testy medyczne przed transferem Andrei Belottiego. Wszystko wskazuj na to, że gracz już jutro wyląduje w Rzymie i podpisze kontrakt.

fot. © torinofc.it

Roma sfinalizowała umowę dotyczącą wolnego agenta Andrei Belottiego, który jest gotowy dołączyć do drużyny Mourinho tuż po jej powrocie z Turynu, gdzie dziś wieczorem dojdzie do spotkania z Juventusem Allegriego.

Jak donosi Il Tempo, Roma dała zielone światło do zarezerwowania testów medycznych Andrei Belottiego przed transferem do stołecznego klubu. Przybycie byłego kapitana Torino do Rzymu było kilkakrotnie przekładane, ale teraz Giallorossi wydają się być gotów aby go powitać.

28-letni napastnik po przejściu badań podpisze nowy kontrakt w niedzielę. Opóźnienia w przybyciu Belottiego były spowodowane trudnościami, jakie napotkano przy sprzedaży Felixa i Eldora Shomurodova.

Ostatecznie Roma zdecydowała się na sprzedaż Felixa do Cremonese, która zamknie się w okolicach 9 milionów euro i będzie zawierała 10% od przyszłego transferu. Napastnik z Ghany przebywa obecnie w Cremonie na testach.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • bartlomiej1
  27 sierpnia 2022, 14:09

  Liczę że jutro będzie bo czekam na niego prawie miesiąc

 • Totnik
  27 sierpnia 2022, 14:14

  Yes yes yes ! Jak mawiał klasyk :)

 • Romanistic
  27 sierpnia 2022, 15:28

  Dobreeeeeee

 • MMACieciu
  27 sierpnia 2022, 18:05

  Sprzedać aferę za 9 baniek to mistrzostwo świata. Jeszcze tylko klajverciątko jest szansa gdziekolwiek wypchnąć. Reszty szrotu nikt nie weźmie nawet z dopłatą…

  • jamtaicho
   27 sierpnia 2022, 21:12

   Zaraz sie okaze, ze nie warto wypychac wszystkich zbednych bo nie bedzie kim grac. A zakaz transferowy wisi w powietrzu na nastepny sezon

 • scythese
  27 sierpnia 2022, 21:46

  Btw Senesi o którym niektórzy marzyli w obronie Romy dziś 90’ w meczu z Liverpoolem – wynik 9:0. A Roma w tym sezonie jeszcze bez straconej bramki z gry.