1:1
Torino FC
Torino FC

Remis na finał pierwszej części sezonu: Roma – Torino 1-1

Remis z Torino uratowany w ostatnich fragmentach spotkania, to rezultat jakim kończą zmagania w 2022 roku piłkarze Romy. Po bardzo słabej grze gol Matica z 94' minuty pozwolił na uniknięcie trzeciej porażki w ostatnich sześciu meczach.

Nie takiego zakończenia pierwszej części sezonu spodziewali się kibice Romy. Na wyprzedanym po raz siedemnasty z rzędu Olimpico, Giallorossi tylko zremisowali z Torino 1-1.

Jako pierwsi gola zdobyli goście. W 55′ minucie po centrze w pole karne, zupełnie niepilnowany był Karol Linetty, który wyskoczył do główki i posłał piłkę do siatki. Bramkę, która zdecydowała o podziale punktów udało się zdobyć dopiero w 94′ minucie meczu. Po strzale Paulo Dybali piłka obiła poprzeczkę i trafiła pod nogi Nemanji Matica. Serb mocnym uderzeniem z woleja zza pola karnego, pokonał Vanje Milinkovica-Savica. Chwilę przed wyrównaniem jedenastki podyktowanej za faul na Paulo Dybali, nie wykorzystał były napastnik Torino, Andrea Belotti.

AS Roma kończy pierwszą część sezonu po rozegraniu 15 kolejek z 27 pkt w tabeli. W porównaniu do poprzedniego roku w analogicznym momencie, Giallorossi zgromadzili o dwa punkty więcej.

• abruzzi
    13 listopada 2022, 17:05

Trudny teren, bardzo trudny przeciwnik. Gola z główki pocisnął najlepszy pomocnik wszechczasów, Linetty. Tak wspaniały rywal dał nam pograć w piłkę ostatnie 20 minut i oddać pierwszy celny strzał na kwadrans przed końcem. Uffff, cenny remis.
    #betoniada

• mold
      13 listopada 2022, 17:10

No ale wszedł Dybala i dzięki niemu Mourinho ma wymówkę, bo potrzebuje 3 takich zawodników żeby nasza gra w ataku z mocarnym Torino chociaż jakoś wyglądała. Chu… z tym że z Dybala na boisku wtapialiśmy też srogo z Udinese, Ludogorcem i Betisem. Co z tego że sezon temu nie mieliśmy Dybali i chociaż nie wyglądało to dobrze, to graliśmy w ataku pewnie z 2x lepiej. Mourinho profilaktycznie czerwo wyłapał, ja już znam jego sztuczki, wina sędziego a nie tego że chłop gra zachowawczo i trenuje warianty z atakiem max 5 zawodnikami. Na szczęście w tej lidze rywale jak mają korzystny wynik to się cofają i wtedy możemy podejść wyżej :)

• Totnik
      13 listopada 2022, 17:19

Jakby Józek miał kadrę PSG o top 4 można myśleć a tak… dobrze że chcoiaz zapelnia stadiony i robi dochód na miarę LM której nie zobaczymy znowu

• Zolar
      14 listopada 2022, 07:49

Ogladałem ostanie pół godziny i oczy mi krwawiły.
      Taka prawda, że no Dybala, no party.
      Po drugie Torino chyba pomyliło sporty i grali w piłkę ręczną, a Mou dostał czerwo po tym, jak się przerzucili na zapasy.

• buker7
    13 listopada 2022, 17:09

Dzisiejsze wejście Dybali po kontuzji było okrutnie obraźliwe dla całej reszty naszych kopaczy. Pokazał Paolo z jakimi pizdeczkami przyszło mu grać. Przepaść. Po części współczuje mu, bo to piłkarz stworzony do wielkich rzeczy, na miarę największych klubów a przyszło mu grać z amatorami którzy przez ponad 30 dni nie wiedzieli co z piłką zrobić.

• Canis

Ja oglądam już teraz te mecze, dla poprawy humoru. Niedojebstwo i pokraczyzm Abrahama, mnie zawsze wprawia w dobry nastrój 😁

• samber
      13 listopada 2022, 18:30

Można tak, ale wiesz, to się robi niesmaczne. To tak jakby zrywać boki z zachowania osoby chorej psychicznie. Nie wypada. Abraham dla mnie już nie jest śmieszny, jest żałosny i po prostu mi go żal.

• ryniek
      13 listopada 2022, 19:08

Żal to Ci może być porzuconego kotka a nie gościa który za kilka baniek rocznie potyka się o własne nogi. Zero współczucia dla takich parodystów jak Abraham

• samber
      13 listopada 2022, 19:53

W sumie też racja.

• Totnik

Myślałem że napiszę Quo VADIS a jednak działa prawo farfocla. Józek to wsumie wciąż wybitny trener. Ilość punktów w tym zdobyta na takim farcie robi wrażenie.

• Felek
    13 listopada 2022, 17:11

Dobrze że teraz ponad miesiąc przerwy, odpoczniemy trochę -.-

• ryniek
    13 listopada 2022, 17:13

Padlina, padaka, nijakość, maraz. Tak to będzie wyglądać dopóki nie pozbędziemy się Józefa. Mam nadzieję że właściciele pójdą do rozum do głowy i w przerwie na mundial kolokwialnie mówiąc go wypierdola, ale niestety tak się nie stanie bo jesteśmy związani z Józefem łańcuchem który nazywa się kontakt, więc wydaje mi się że przynajmniej do końca sezonu będziemy się z nim bujać jak nie do końca kontraktu. Oby Paweł się nie dostosował do kolegów bo jest kilka poziomów wyżej. Wam i sobie życzę spokoju psychicznego

• gulliverztezt
    13 listopada 2022, 17:14

Nie wierzę, że jest ktoś jeszcze, kto będzie bronił Mourinho. Tak fatalnie grającej Romy nie widziałem nigdy. Taktyczne dno.

• buker7

Proszę nie uzupełniajcie raportu pomeczowego, bo ta kropka w zupełności wystarczy.

• majkel
      13 listopada 2022, 17:34

to była tzw. kropka nienawiści :)

• Robson
    13 listopada 2022, 17:17

A czy dzisiaj był może na boisku jakiś piłkarz który zdradził drużynę i który będzie musiał sobie poszukać nowego klubu , czy jednak "Beton" będzie zadowolony i pochwali chłopców za ten remis ?

• mold

Camara

• Canis
    13 listopada 2022, 17:22

Oczywiście plan z Mourinho średnio wypalił, żeby nie powiedzieć że nie wypalił. Może i byłoby lepiej żeby po sezonie odszedł i skończyło się to średniowieczne granie na szachownicy. Z tym że priorytetem powinno być wytransferowanie kilku piłkarzy-impotentów, którzy swoją grą obrażają piłkę nożną a zarabiają krocie.

• Burdisso
    13 listopada 2022, 18:08

Plusem czerwień Mou.. W następnym meczu nie będzie go na ławce a wiadomo że bez niego zawsze 3pkt są….ogólnie to najbardziej szkoda kibiców którzy się nabrali na to wszytko i Friedkinów którzy też na razie wdepli w gów**o z Jose.

• M.A.X
    13 listopada 2022, 18:12

Generalnie jestem zadowolony po tym spotkaniu.Wiem że trochę się męczymy ale to już było wiadomo przed spotkaniem że w tym momencie chodzi już tylko o to żeby dotrwać do przerwy mundialowej.Natomiast ostatnie 20 minut to było pokazanie potencjału tego zespołu ,pod warunkiem że zagra się trochę ofensywniej. Dybala to jest gość który powinien być wyrzutem sumienia juventusu czy interu, to wręcz świadczy o debilizmie tych klubów że go odpuścili. Jeśli chłopak będzie zdrowy to sam nam wygra ligę Europy. Niestety Mourinho jest trenerem bardzo ostrożnym to się już raczej z wiekiem nie zmieni,dlatego potencjał ofensywny widzimy dopiero kiedy drużyna przegrywa, ale akurat w pucharach taka taktyka często się sprawdza więc tu bym się nie martwił.Oczywiście opieranie wszystkiego na Dybali który jest kontuzjogenny to igranie z ogniem… Albo się uda albo się nie uda, ale ja pozostanę optymistą.

• samber
      13 listopada 2022, 18:26

Jesteś zadowolony? – no, gratuluję pozytywnego spojrzenia na życie, chociaż obawiam się że tracisz kontakt z rzeczywistością :) A tak na serio, to jest to kolejny brzydki mecz i kolejne stracone punkty. Można się jarać że różnice w punktach są niewielkie, ale to nic dobrego, bo to oznacza, że będzie walka do końca. A czy my jesteśmy w stanie cokolwiek powalczyć? Dybala? Jane że robi różnicę, ale każdy będzie wiedział, że Roma to Dybala i nic więcej, a to oznacza, że znajdą sposób na jego zneutralizowanie. Weźmie go ze dwóch i po ptakach, a typa Abrahama spokojnie mogą pozostawić na pozycji samego, zanim opanuje piłkę (o ile się nie przewróci) to już ktoś doskoczy.