Raport z prac w Trzebieszewie

Jak dobrze wiecie, w ramach akcji Wilcze Mikołajki pomagamy Rodzinnemu Domowi Dziecka w Trzebieszewie. Pieniądze zgromadzone z ostatniej zbiórki przeznaczone zostały na remont strychu. Dziś otrzymujemy kolejny raport z przeprowadzonych prac.

Dziś Pani Beata, która wspólnie z mężem Panem Michałem, prowadzi Rodzinny Dom Dziecka w Trzebieszewie, poinformowała nas o kolejnych etapach prac przeprowadzonych min. dzięki naszej wspólnej zbiórce w ramach akcji Wilcze Mikołajki.

Jeden pokój gotowy do malowania, potem jeszcze tylko wykładzina na podłogę, meble i dziecko będzie mogło zamieszkać. Na całości zrobiona jest elektryka. Jak skończymy ten pokoik to będzie robiony drugi. Pomału nam to bardzo idzie. Równocześnie mąż robi też zabudowę ganku ,bo tam musi być szatnia dla dzieci.

Istnieje również opcja pomocy stacjonarnej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spędzić swój wolny czas w gospodarstwie. Wykonać mniejsze i większe prace przy remoncie lub różne drobne prace upiększające i porządkowe w ogrodzie, obórce, kurniku, a po pracy cieszyć się śpiewem ptaków, pojechać nad morze, leżeć na hamaku. Nie trzeba być fachowcem, wystarczy lubić tego typu zajęcia, a my pokażemy co i jak można zrobić.

Wszelkie informacje dotyczące sposobu w jaki możecie pomóc oraz tego co możecie zyskać w zamian (min. darmowy nocleg na wsi nieopodal morza oraz ciepły posiłek) otrzymacie na facebooku, Rodzinny Dom Dla Dzieci

 

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.