Radja Nainggolan na stałe odsunięty od pierwszego zespołu Royal Antwerp

Radja Nainggolan dostał wolną rękę na poszukiwanie nowego klubu. Royal Antwerp, w którym występował w ostatnim czasie były pomocnik Romy, postanowił, że nie przywróci piłkarza do pierwszej drużyny.

fot. © asroma.com

Belgijska drużyna Royal Antwerp podjęła decyzję o definitywnym wykluczeniu byłego pomocnika Romy, Radji Nainggolan ze swojego pierwszego zespołu.

Kilka tygodni temu 34-latek został zauważony, gdy palił e-papierosa na ławce rezerwowych przed meczem ze Standardem Liege (przegranym 3:0), a następnie został zawieszony przez klub na czas nieokreślony.

Wczoraj wieczorem Royal Antwerp wydał oświadczenie, w którym poinformował, że –w porozumienie z graczem – postanowił rozstać się w nadchodzącej przerwie na mecze reprezentacji.

Belgowie poszukają zastępstwa w styczniowym oknie transferowym: „Klub będzie pracować nad ewentualnym transferem i nie będzie odnosił się więcej do sprawy”.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • majkel
  14 listopada 2022, 16:11

  Dawaj do Romy Radja. Mając 34-lata, z nałogami, po sobotnich melanżach, wciąż będziesz naszym najlepszym pomocnikiem.

  • ajgor_romanista
   14 listopada 2022, 17:39

   +1

 • riss
  14 listopada 2022, 18:34

  Wolałbym Fratessiego, ostatnio konkret gra … Ninja się skończył nawet napruty on już po prostu nie potrafi wejść na wysoki poziom, same chęci to za mało. Jakby tak było to Totti nadal by grał w Romie … ale latka lecą, wydolność spada, a jak do tego balujesz bez opamiętania to efekt może być jeden.

 • Felek
  14 listopada 2022, 18:45

  Ale może przyjść zrobić atmosferę xD

  • samber
   15 listopada 2022, 11:40

   Jaką atmosferę? "Bawimy się panowie" – no, za taką atmosferę to dziękuję. Faktem jest że on idzie na full na boisku i poza boiskiem, ale doskonale wiedział, że długo tak nie pogra. W jakiejś słabej lidze może wyjść na 20 minut i coś zdziałać swoim charakterem i walecznością, ale to już teraz zbyt często może owocować kartkami zamiast goli. I nie mam wątpliwości że Radja z Mou by się nie pogodzili. Jeszcze by Mou w ryj oberwał to dopiero by był skandal :)

  • lilninja
   15 listopada 2022, 19:40

   Atmosferović:D a tak na serio Samber myśle że Radja i tak bardzo długo kopie można sobie gdybać ale niestety kontuzja i transfer do Interu go trochę pogrążyły. Zreszta sportowcy bazujący na dynamice i fizyczności zawsze troszkę szybciej się kończą, czasem maja drugie życie a nawet wyglądają lepiej po zmianie pozycji jak chociażby S.Ramos z bocznego na środek, Pirlo coraz bliższy linii obrony albo nawet u nas A.Coric z ofensywnego pomocnika przyszłości na 25 letniego ławkowicza xD