Prokuratura wszczyna śledztwo

Jose Mourinho ryzykuje zawieszeniem, na razie, na mecz z Interem.

fot. © asroma.com

Wczorajsze słowa Mourinho pod adresem sędziego nie mogły zakończyć się inaczej. Prokuratura Włoskiego Związku Piłki Nożnej wszczęła śledztwo w tej sprawie. 

Filippo Biafora podaje, że sąd sportowy musi wydać werdykt w przeciągu maksimum 30 dni, a Portugalczyka może czekać długie zawieszenie. Gazzetta dello Sport podaje z kolei, że aktualnie Mourinho może zostać zawieszony na mecz z Interem, w związku z tym, że jest już recydywistą z powodu tego co stało się w meczu w Cremonie między nim a arbitrem Serrą.

Przypomnijmy, że Portugalczyk określił sędziego Chiffiego, we wczorajszym wywiadach, słabym i najsłabszym jakiego widział kiedykolwiek na boisku. Całe rozgoryczenie ze strony trenera narodziło się po czerwonej kartce, którą zobaczył w doliczonym czasie gry Celik.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • RomanoItaliano
  4 maja 2023, 11:03

  Akurat z Interem, bez Mou na ławce, idzie nam dobrze :D ale nie zmienia to faktu, że na **** się odzywa skoro wiadomo czym to się skończy

 • samber
  4 maja 2023, 11:07

  Tylko że on nie powiedział niczego co by mogło spowodować dyskwalifikację.

 • abruzzi
  4 maja 2023, 11:25

  Generalnie we wszystkich ligach jest tak, że nie można krytykować otwarcie sędziów i tym podobne, bo to grozi zawieszeniem. Gadanie, że jest Chiffi jest słaby i że najsłabszy jakiego spotkał w karierze i że chciałby by Roma naciskała na arbitrów, żeby tego czy tamtego na nasze mecze nie dawać, to no nie wiem…

  • samber
   4 maja 2023, 13:08

   No jest tak, ale mi się wydaje, że Mou gubi to że sobie wcześniej nagrabił.

 • shall
  4 maja 2023, 12:37

  Nie żebym bronił Mou, ale niedługo dojdzie do tego, że sztab nie będzie mógł własnych zawodników skrytykować publicznie. Parodia!

 • ryniek
  4 maja 2023, 12:46

  Gadać takie rzeczy wiedząc, że grozi za to dyskwalifikacja przed najważniejszymi meczami w tym sezonie? Temu gościowi się spalają styki tak samo jak niektórym naszym kopaczom, ale jaki ojciec taki syn.

 • buker7
  4 maja 2023, 12:58

  Najśmieszniejsze jest to że sędzia wczoraj dobrze prowadził mecz 😃 Praktycznie do niczego nie można się przyczepić. Mou bredzi coś że Celik nie zasłużył na kartkę. Dla mnie jak najbardziej należała mu się żółta za ostatnie wejście. Faul to faul, nieważne czy się poślizgnął „na zmęczeniu”. To jest chore i męczące już. Wszyscy są przeciwko nam. Ze wszystkimi trzeba walczyć i się wykłócać.

 • Totnik
  4 maja 2023, 13:37

  Jest szansa że zawiesza go już do końca sezonu ?