Porozumienie coraz bliżej

Holender jest coraz bliżej Giallorossich. Zdaniem Di Marzio dziś dojdzie do kolejnych rozmów między stronami.

fot. © en.psg.fr

Trwają negocjacje między Romą i Paris Saint-Germain w sprawie transferu Georginio Wijnalduma. Po doniesieniach Il Tempo i Il Romanista, gdzie dziennikarze napisali zgodnie o klauzuli z dodatkowymi 3 mln euro dla gracza, pojawiają się kolejne doniesienia. 

Według Gianluci Di Marzio dziś dojdzie do kolejnych rozmów obydwu stron. Dziennikarz nie zmienia informacji, które podawał wczoraj. Kością niezgody ma być partycypowanie w wypłacaniu wynagrodzenia gracza. Roma chce podzielić koszty 50/50, PSG chce by to Giallorossi opłacali całe zarobki. Zdaniem Di Marzio Francuzi są za to otwarci na zwykłe wypożyczenie, a gracz dał zgodę na transfer.

Z kolei według Marco Conterio z tuttomercatoweb.com, strony są bardzo bliskie porozumienia odnośnie wypożyczenia z przymusem wykupu po osiągnięciu przez gracza określonej liczby występów. Roma jest gotowa płacić w trakcie wypożyczenia 4-4,5 mln euro zarobków z 7 mln podstawy, jaką pobiera Holender z kasy paryskiego klubu. Przy pozostaniu na kolejny sezon Giallorossi mogą też zarobić na podatku od wynagrodzenia gracza.

Z kolei Francesco Balzani z Leggo podaje, że nie będzie dziś spotkania między stronami, gdyż porozumienie zostało już osiągnięte.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

 • scythese
  28 lipca 2022, 14:17

  Byłoby fantastico :)

 • matekson
  28 lipca 2022, 14:44

  No i git, ściągnąć tylko priorytetowo SO lewonoznego i komplety Sklad

 • riss
  28 lipca 2022, 15:37

  Przy takim układzie, to nawet obrońca nie potrzebny przejdziemy na dwóch środkowych obrońców. Teraz modlić się żeby Zaniolo został.

 • matekson
  28 lipca 2022, 17:20

  Riss wierz mi że potrzebny ja Manicniemu Ibaniezowi i Kumbulli nie ufam tak żeby cały sezon im powierzyc