Plotki transferowe: Doan i Doig

Roma rozgląda się na rynku transferowym, szukając perspektywicznych gracz, którzy mogliby wzmocnić kadrę już zima, nie tracą z szerszego horyzontu również letniego mercato.

fot. © scfreiburg.com

Kolejny dzień i kolejne nazwiska. Roma szuka graczy, którzy mogą wzmocnić obecny skład już zimą – to fakt. Dziennikarze łączą w związku z tym kolejnych graczy, mających być rzekomo na radarze klubu z wiecznego miasta. Dzisiaj mowa o dwóch nowych, pomocniku Werony i napastniku Freiburga.

Jednym z klejnotów tej Serie A, a zarazem sporym zaskoczeniem, jest w tym sezonie z pewnością Josh Doig z Werony. Pomocnik zaliczył parę bardzo dobrych występów, strzelając nawet bramki. Atalanta jest mocno zainteresowana, ale najpierw musi zrobić dla niego miejsce w obecnej kadrze. Konkurencja w walce o Szkota wydaje się być jednak spora. W grze mają znajdować się również Lazio, Roma i przede wszystkim Bologna.

Nowe nazwisko łączone ze wzmocnieniem linii ataku Romy pochodzi z Japonii. Chodzi o napastnika Freiburga Ritsu Doana, który na mistrzostwach świata w Katarze z reprezentacją Japonii strzelił gola zarówno Niemicom, jak i Hiszpanii. Giallorossi mieli już skontaktować się ze świtą japońskiego zawodnika, aby zbadać dostępność do transferu. Trudno jednak, żeby Doan mógł już w styczniu przenieść się do stolicy, bo do Freiburga trafił dopiero latem z PSV. Tiago Pinto jednak go monitoruje.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Frosti
    10 grudnia 2022, 14:43

    Jakoś mam awers do zawodników, którzy się pokazali dobrze Mundialu. Z Olsenem się bardzo długo bujaliśmy.