Pellegrini wrócił do Trigorii, Dybala trenuje

Lorenzo Pellegrini opuścił zgrupowanie drużyny narodowej Italii po badaniach, jakie tam przeszedł. Regularnie z kolei ze swoją reprezentacją ćwiczył Paulo Dybala. Obydwaj zgłosili problemy mięśniowe przy okazji potyczki z Atalantą.

fot. © asroma.com

Zbliżają się, tak nielubiane przez trenerów drużyn klubowych, mecze reprezentacji narodowych. Wśród powołanych na zgrupowania swoich kadr znaleźli się m.in. Dybala i Pellegrini, którzy doznali przy okazji meczu z Atalantą urazów mięśniowych.

Kapitan Giallorossich pojechał na zgrupowanie, ale po badaniach przeprowadzonych przez sztab medyczny Squadra Azzurra, wrócił do Trigorii, gdzie będzie przechodził rehabilitację i gdzie sztab postara się go postawić na mecz z Interem Mediolan.W jego miejsce trener Mancini powołał Davide Frattesiego.

Zgoła inaczej wygląda sytuacja Paulo Dybali. Argentyńczyk ćwiczył dziś regularnie z resztą swojej drużyny narodowej, która przeszła trening na siłowni. Na opublikowanych zdjęciach był uśmiechnięty, co nie umknęło kibicom Romy. Część skrytykowała Dybalę, a niektórzy podejrzewają nawet, że celowo udał uraz by nie zagrać z Atalantą, a być w świeżej formie na mecze drużyny Argentyny. Tak czy inaczej, w teorii zdrowy Dybala, wróci do Rzymu dopiero w środę, 28 września i będzie miał przed sobą tylko dwa treningi, aby przygotować się na mecz z Interem.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.

  • Quattro
    20 września 2022, 20:32

    Kombinowanie ma we krwi. Widać że Polak.

  • Frosti
    21 września 2022, 07:05

    Przypadkiem Zalewski też nie został powołany?