Pellegrini, Belotti i Llorente gotowi

Trójka graczy, którzy doznali urazów w pierwszym meczu z Realem Sociedad, wraca do kadry i będzie dostępna w czwartkowym rewanżu.

fot. © asroma.com

Zespół Giallorossich wyleciał dziś po południu do Hiszpanii, gdzie rozegra jutro wieczorem rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Europy z Realem Sociedad. Jose Mourinho powinien mieć powody do zadowolenia, jeśli chodzi o dostępną kadrę.

Do regularnych ćwiczeń wrócili dziś Pellegrini, Belotti i Llorente, którzy wylecieli z zespołem do San Sebastian. Przypomnijmy, że cała trójka została poszkodowana przed tygodniem, właśnie w meczu z Baskami na Olimpico i z powodu problemów opuściła potyczkę z Sassuolo. Belotti doznał urazu nadgarstka, który trzeba było wyleczyć operacyjnie, Pellegrini głowy, gdzie założono mu szwy, z kolei Llorente natrafił na problemy mięśniowe. Szybko wszyscy wrócili do dyspozycji. Do tej, po kartkowym zawieszeniu w meczu z Sassuolo, wraca też Cristante. I tak jedynymi niedostępnymi w czwartkowym spotkaniu będą Solbakken (kontuzjowany i dodatkowo niezgłoszony w Lidze Europy) oraz Darboe, który wraca powoli do siebie po zerwaniu więzadła kolana.

Komentarze

Komentarze są wyłączone dla archiwalnych wpisów.